Yılın En Trend İstikbal Mobilya Köşe Takımları

Ülkemizin ve dünyanın en çok tercih edilen markaları sıralamasında her geçen gün biraz daha yükselen İstikbal mobilya, göz alıcı tasarımları ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. 2017 yılında da evlerimizin en güzel yerlerini süsleyecek olan mobilyalardan köşe mobilya takımlarına göz atacağız bugün. İşte İstikbal mobilyanın 2017 yılı mobilya köşe takımları:

İstikbal Mobilya 2016 Star S Köşe Takımı

istikbal-star-s-köşe-takımıOturma odalarınızda hem şık hem de göz alıcı bir mobilya takımı arıyorsanız bu model tam size göre. Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez rengi sarı tonları kullanılarak tasarlanmış bu köşe takımı büyük odalı evler için ideal. Bu geniş koltuk takımında konuklarınızı rahat rahat misafir edebilir, beyaz tonlarında tercih edilmiş çiçek desenli berjer ile takımınızı tamamlayabilirsiniz. Köşe kısımları oval şekilde tasarlandığı için yumuşak hatlara sahip olan bu mobilya takımı evinizi daha içten ve samimi gösterecektir. Fotoğrafta görmüş olduğunuz Star S köşe takımının fiyatı 3,063 TL.

İstikbal Mobilya 2016 Perla Köşe Takımı

istikbal-perla-köşe-takımı

2017 yılının en dikkat çeken modelleri arasında yer alan Perla köşe takımında sıra. Göz alıcı mürdüm renkle tasarlanan bu köşe takımı modernliği ve eleganlığı bir arada yaşatabilecek bir model. Ahşap ayakları ile klasik tarza da uygun olan bu köşe takımını farklı kılmak için kullanılmış çiçek desenli yastıklar oturma odalarınıza baharı getirecek. 2017 yılının gözde modellerinden olan Perla köşe takımının fiyatı 3,524 TL.

İstikbal Mobilya 2016 Fieri Köşe Takımı 

istikbal-fieri-köşe-takımı

Hem görselliğe hem de rahatlığa önem verenlerin favorisi olan Fieri köşe takımı 2017 yılının en beğenilen modeli. Evinize deniz esintilerini taşıyacak olan bu modelin açık renk ahşap ayakları ve fonksiyonel sırt mekanizması hem rahat hem de geniş yaşam alanları sunuyor. Bu konfora sahip olmanın bedeli ise sadece 5,089 TL.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

4 Comments

  1. Güzel Tasarım Ve Güzel Eşyalar 2016-2017 Yılına Moda Olucak Bir Tasarım Gayet Hoş Teşekkürler Bizimle Paylaştıgınız İçin.

  2. İlk takımın rengi çok hoş. İstikbal Bellona Dedaş bunlar alınacak markalar ağır olsun mutlaka ağır önemli diğerleri emanet gibi duruyor hiç gerek yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir