Göz Alıcı Spor Tesettür Giyim Renkleri ve Kombinleri

Tesettür modasında kendinizi en rahat hissedeceğiniz tarz kesinlikle spor giyimdir. Özellikle genç kadınların çokca tercih ettiği bu stil tesettür giyimde çoktan bir akım oluşturdu bile. Biz de bu yazımızda çok popüler olan spor tesettür giyimden bahsedeceğiz. Genellikle genç kesime hitap ettiği düşünülse de spor giyim her yaştan kadına uygun bir tarzdır. Tesettürün kişi üzerinde oluşturduğu ağır duruşu kırma açısından önemli olan spor tesettür modası, yaşınızı doğru yansıtabilmeniz açısından da oldukça önemli. İş hayatınızda ya da haftasonu gezintilerinizde tercih edebileceğiniz bu stil, uzun süre çalışsanız, dışarıda olsanız bile sizi rahat hissettirecek kıyafetlere sahip olduğunuz için de tercih nedeni. Özellikle ayakta çalışan kişiler için spor bir kombin hayatınızı da kolaylaştıracaktır.

son-moda-spor-tesettur-giyim

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz kombinler spor tesettür modasının başarılı kombinlerinden. İlk kombinde kullanılan buz mavisi jean pantolonun üzerine açık renk tonlarda kullanılmış bluz ve şal oldukça uyumlu. Jean pantolonun spor havasını biraz olsun kıracak pudra rengi topuklu ayakkabılar daha casual bir görünüm yaratmış. Bu tip kombinlere hem iş hayatınızda hem de günlük hayatınızda yer verebilirsiniz. Ortadaki kombinde kullanılan salaş aksesuarlar iş hayatınıza uygun olmasa da haftasonu gezileriniz için oldukça ideal. Son fotoğrafta tam bir iş kombini görüyorsunuz. Jean pantolon koyu renk ceket ve desenli eşarp ile hem spor rahatlığı hem de iş hayatı resmiyetini sağlayabilirsiniz.

spor-tesettur-etek-modelleri

Fotoğrafta gördüğünüz pileli rengarenk elbiseler spor tesettürün en kolay kombinlenen parçaları. Bu etekler diz düz bir tişörtü kolayca kombinleyebilir, altına giyeceğiniz spor ayakkabılar ile basit şekilde spor bir tarz yaratabilir, modaya ayak uydurabilirsiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

3 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir