Çok Şık Bayan Eldiven Kombinleri

Aksesuarlar giyimimizin en önemli parçaları arasında yer alıyor. Özellikle içinde bulunduğumuz soğuk kış günlerinde kıyafetlerimize detay veremediğimizi göz önüne alırsak aksesuarların önemi bir kat daha artıyor. Başlı başına şık olmak için ya da sadece kombininizi tamamlamak için doğru aksesuarlar kullanmalı ve kıyafetlerinizi minik dokunuşlarla kusursuz hale getirmelisiniz. Böylece herkesten farklı, ayırt edilebilir bir özelliğe kavuşmuş olursunuz.

Kolye, küpe, yüzük gibi aksesuarlar hayatımızdan çıkartamayacağımız kadar özdeşleşmiş bu nedenle de sıradan gelmiş aksesuarlar. Bunlardan farklı olarak şapka ve eldiven ikilisi tercih edilebilecek en farklı aksesuarlardandır. Özellikle kış günlerinde kıyafetinizi tamamlama özelliği ile dikkat çekerler.

Bu Sene Eldivenler Çok Farklı

Tarzınıza uygun eldiven seçmeniz halinde kombininiz daha ilgi çekici hale gelecektir. Deri eldivenler, saten eldivenler, dantel eldivenler ve yün eldivenler gibi seçeneklerinizin olduğu bu aksesuar grubunda önemli olan kombininize en uygun olanı seçebilmek.

Deri Eldiven Kombini

Her sene olduğu gibi bu sene de deriler çok moda. Deri eldivenleri gotik bir tarzla bütünleştirerek modaya uygun hale getirebilir, kıyafetlerinizi kombinlemek için kullanabilirsiniz. Dilerseniz deri ceket ve deri tayt ikilisi ile birlikte de kullanabilir, siyah deri ve tülden oluşmuş elbiselerinizle dahi kombinleyerek tamamlayıcı bir öğe görevi verebilirsiniz. Bu sizi daha feminen ve esrarengiz bir görünüme kavuşturacaktır.

Dantel Eldiven Kombini

Bir zamanlar gelinlikle birlikte masumiyetin simgesi olan dantel eldivenler artık wamplığın simgesi. Frapanlık kazanmak için koyu renk dantel eldivenlere başvurabilir, abiye elbiselerinizle sizden hiç beklenmedik dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz. Kış aylarında kaşe montlarınızla da tercih edebileceğiniz bu koyu renk dantel eldivenler kombininize de incelik katacaktır.

Saten Eldiven Kombini

Saten eldivenlerinizi aynı kumaştan yapılmış abiye elbiselerinizle kombinleyebilirsiniz. Bu yıllardan beri süregelen ve hiç sıkılınmamış klasik bir kombindir.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir