Tesettür Pantolon Tunik Kombinleri Nasıl Yapılmalı?

Tesettür giyimde en çok tercih edilen parçalar pantolonlar. Bol, salaş ve vücut hatlarını belli etmeyecek pantolonları sık sık tuniklerle kombinliyoruz. Peki hem rahatlık hem de şıklık bakımından tercih ettiğimiz bu ikiliyi nasıl kombinlemeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Uzun tunik modelleri seçmeliyiz

Pantolon tunikler tesettür giyimin bilinen neredeyse tüm markalarında mevcut. Bunlar arasında en dikkat çekeni ise Berrin markasına ait pantolon tunikler. Özellikle bu sezonun modası füme rengi tercih eden marka, fotoğrafta görebileceğiniz gibi uzun, salaş ve vücut hatlarını belli etmeyen modeller üretmeyi tercih etmiş.

Triko pantolon tunik kombinleri kışın sizi ısıtacak

Tesettür pantolonlarda en çok önem verilen şey bol olması. Bu bol yapıya rahatlığıyla uyum sağlayan en bilinen kumaş ise trikolar. Bol paça triko pantolonlar hem tesettür giyime uygun olması hem de şıklığıyla tercih ediliyor. Son yıllarda popülerliğine popülerlik katan triko pantolonları triko tuniklerle kombinleyebilir, casual şıklığa kolayca ulaşabilirsiniz. Her mağazada her markada kolayca bulabileceğiniz bu triko pantolon ve tunikleri kombinlemekte oldukça kolaydır. Dilerseniz spor kombinlemek için altına spor ayakkabı giyebilir, dilerseniz de fotoğraflarda gördüğünüz gibi casual olarak kombinleyebilirsiniz.

Boyfriend Jeans ve tunik uyumunu denediniz mi?

Moda dünyasında çok sevilen jean pantolonları tesettür giyimde de tercih edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey dar kalıp olmamalarıdır. Streç ve dar kesim olan jean pantolonlar tercih etmemeye özen gösterin. Tuniklerin altına rahatça tercih edebileceğiniz boyfriend jean pantolonlarla hem spor bir tarz yaratabilir hem de şıklığınızı spor tarzınıza da yansıtabilirsiniz. Fotoğrafta gördüğünüz gibi kombinlerinizi yaparken jean pantolonları rahatça kullanabilir, paça kısmında ayak bileklerinizin görünmemesi için koyu renk çoraplar tercih edebilirsiniz. Yine jean tonlarında seçeceğiniz şal ve aksesuar tercihiyle görünümünüzü bütün haline getirebilirsiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir