Gizlilik Sözleşmesi

İçerik Yazıları: Pelinay.com adresinde bulunan makaleler işini bilen, yazmayı seven ve modayı takip eden kişiler tarafından hazırlanarak yayına alınmaktadır.

Linkler: Sitede yayınlayacağımız içeriklerde, sizleri yönlendireceğimiz veya tavsiyelerde bulunacağımız bölümler karşınıza çıkabilir. Bu içerikler editörlerimiz tarafından incelenerek yayına alınsa da, içerikte verilen linkler ve dış bağlantılar sitemizi ve editörlerimizi ilgilendirmemektedir.

Görseller: Sitede yayınladığımız görseller arama motorları üzerinde bulunan veya tarafımızca çekilerek siteye eklenen içeriklerden ibarettir. Hiçbir resmin telif hakkı yoktur. Eğer yazınızın arama motoru üzerinde olduğunu görmüşseniz/biliyorsanız, hiçbir şekilde telif hakkı başlığıyla tarafımıza başvurmayın.

Yazılım: Sitemizin altyapısı son yılların popüler blog yazılımı WordPress’tir.

Gizliliğiniz Hakkında: Pelinay.com adresi genel anlamda bakıldığında sizlerden yorum dışında bir bilgi istemez. Sitemize giriş yaptıktan sonraki ip adresleri, mail adresleri veya çerezleriniz üçüncü kişilerle ya da firmalarla kesinlikle paylaşılmaz. Tarafınıza ise asla spam mail gönderimi yapılmaz.

Telif Hakkı: Sitemizde yayınlanan içeriklerin başka sitelerde yayınlanması kesinlikle yasaktır. Kaynak linki verilerek yapılacak paylaşımlara açığız fakat yapılacak en ufak emek hırsızlığı, aldığınız o makalenin de çalıntı olacağı gerçeğini doğurmaktadır.

Tarafımızdan habersiz olarak kullanılan içeriklerimiz mutlaka Google gibi arama motorlarına bildirilmekte ve spam işlemi yapılmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak sitemiz üzerinden aldığınız izinsiz tek resim için bile spam bildirimi yapma veya hukuki işlem başlatma hakkımız vardır.

İletişim Bilgileri: Bizlere sitemiz üzerinde yer alan “İletişim” bölümünden veya info@pelinay.com e-posta adresinden ulaşabilir; dilek, istek, sorun veya önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Mutlu günler diliyoruz…