Evinizi Daha Zarif Göstermek için Yapabileceğiniz Şık Dokunuşlar!

Gününüzün çoğunluğunu geçirdiğiniz evlerinizden sıkıldınız mı? Değişikliklere mi ihtiyacınız var? Eğer aradığınız küçük ama etkili değişikliklerse bu yazımız tam sizlik. Eğer köklü bir değişim için bütçeniz yoksa, mobilya konusunda bütçe zorluğu çekiyorsanız küçük dokunuşlarla evinizi her zamankinden farklı bir hale getirebilirsiniz. Seçeceğiniz aksesuarlar odanızın havasını tamamıyla değiştirecektir. Bu minik ama etkileyici detaylar olmadığı sürece evleriniz boş ve sıkıcı görünecektir. Ana mobilyalara ek olarak seçeceğiniz aksesuarlar bu nedenle önemlidir. Salonunuzda yer verdiğiniz raflarınızı kitaplarla doldurmak, mobilyalarınıza ekleyeceğiniz birkaç yastık detayı, evinizin genel havasını düşündüğünüzden daha çok değiştirecektir.

Genel olarak evinizin ya da kendi havanız ne olursa olsun kendinizi şımartacağınız ve içinize sinen bir köşe mutlaka olmalı. Dilerseniz bu köşeyi resimlerle, küçük heykellerle ya da tablolarla süsleyebilirsiniz. Evinizin bu küçük ama etkili köşesini her gören hayranlığını gizleyemeyecektir.

En İyi Parçalarınızı Sergileyin!

Evinize yeni eşyalar alırken ya da almadan önce evinizde ne tip mobilyalar sergilemeniz gerektiğine karar verin. Güzel parkeler ya da göz alıcı detaylar. Hangisine önem verip hangisi yönünde ilerleyeceğinize öncelikle karar vermeniz gerekiyor. Bu tip kararlar evinizin yapısını genel olarak değiştirecek ve etkisi gözle görülür şekilde olacaktır.

Ortaya koyduğunuz tasarım evinizin havasını tamamen değiştirir. Bu nedenle seçtiğiniz renklere ve renkler arasındaki uyuma dikkat etmelisiniz. Duvarlarınız örneğin sadece beyaz bir renge sahipse bu renge uygun olan renkleri özenle seçmeli ve aksesuarlarınızı ona göre satın almalısınız.

Evlerinizde sadece salonlarınıza özenmeyin. Yatak odaları da tasarım açısından önem vermeniz gereken yerlerdendir. Sadece dekora karar verirken tüm odaların genel itibariyle birbiriyle uyum içerisinde olmalarına dikkat etmelisiniz. Bir bütün halinde güzel dekore edilmiş bir ev herkesi kendisine hayran bırakacaktır.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

  1. Çok denedim ama başaramadım . Yeni contry tarzı mutfak yaptırdım perde aydınlatma aksesuar konusunda takıldım kaldım 😰😰

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir