Bu Yılın En Güzel Alfemo Yatak Odaları ve Fiyatları

Yatak odaları evlerimizin neredeyse en çok vakit geçirdiğimiz yerleri. Rahat bir uyku çekmenin yanı sıra dekorasyon için de önem verdiğimiz yatak odalarımızın daha modern ve daha şık görünmeleri için tercih edebileceğimiz en uygun marka Alfemo. Birbirinden şık ve güzel yatak odası modelleriyle göz dolduran Alfemo’nun uzun yıllar kullanabileceğiniz mobilyaları arasından 2017 yılının ev favorilerini sizler için seçtik. İşte Alfemo En Güzel 2017 Yatak Odaları:

Motto Yatak Odası Takımı

Klasik ve modern çizgileri bir arada bulunduran Motto yatak odası takımı her tarzdan beğeniye uygun. Keskin hatlara sahip olan bu yatak odasuı takımı hem şık hem de çok modern. Deri ayrıntılarla süslenmiş olan takımın yüksek ayaklara sahip olması da onu ilgi çekici kılıyor. Bu sezonun trend renkleri arasında çoktan yerini almış olan bordo yatak odanıza ayrı bir hava katacak. Yatak başlığında bardaklık ve aksesuar bölümüne yer verilerek rahatlığından ödün vermeyenler de düşünülmüş. Fotoğrafta gördüğünüz Alfemo Motto Yatak odasına 11,290 TL’ye sahip olabilirsiniz.

alfemo-motto-yatak-odasıVictoria Yatak Odası Takımı

Alfemo’nun 2017 yatak odası takımları arasında en çok dikkat çeken modeli Victoria yatak odası takımı. Avangard tarzıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı zarif ve dikkat çekici çizgilere sahip. Yatak başlığında yer verilen oval aynası ve detaylı işlemleriyle göz kamaştırıyor. Diğer tüm modeller gibi yüksek ahşap ayaklara sahip olan bu takım lüks görünümüyle de ilgi uyandırıyor. Bu şık yatak odası takımının fiyatı ise 8,890 TL.

alfemo-victoria-yatak-odasıSiena Yatak Odası Takımı

Modern çizgilerden uzaklaşmak istemeyenler için önerebileceğimiz bu model hem sade oluşu hem de işlevselliğiyle dikkat çekiyor. Fonksiyonel özelliklere sahip olan Siena Yatak Odası Takımının fiyatı 4,750 TL.

alfemo-sieana-yatak-odası

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

2 Comments

  1. Bellonanın oturma odaları güzel alfemonun yatak odaları güzel alışveriş yaparken direk olarak bi yere saplanıp kalmıycaksın aslında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir