Konsere Giderken Nasıl Giyinilir? Konser İçin Kombin Önerileri

Ne tarzı severseniz sevin müzik hayatımızın vazgeçilmezi. Canlı müzik ise müzikseverlerin en büyük tutkusu. Sevdiğiniz sanatçının konserine gideceğinizde kalbiniz nasıl da hızlanıyor değil mi? Bu özel ve farklı günde nasıl giyinmeniz gerektiği kafanızı kurcalıyorsa eğer bu yazımız tam size göre demektir. Gündelik kıyafetlerinizle bir konsere gidemezsiniz. Konser kombinleri normal kıyafetlerinizden biraz daha özenli olmalıdır. Gösterişli ortama uygun olacak şekilde şık ve gösterişli parçalar seçmelisiniz. Öncelikle bu özel gecelerde seçebileceğiniz ilk renk konserler kadar özel ve iddialı olan bir renk; kırmızı. Asla modası geçmeyen ve sıkılınmayan bir renk olan kırmızı çok tercih edilen renkler arasında yer almakta. Hem enerji veren bir renk olması hem de konserler kadar ilgi çekici olması nedeniyle bu renk iyi bir tercih olabilir. Dilerseniz ana kıyafetlerinizde kırmızı rengi kullanmak yerine aksesuarlarınızda ya da başka parçalarda da kırmızı rengi kullanabilirsiniz. Kırmızı rengini krem, siyah ya da gri gibi tonlarla da rahatça kombinleyebilirsiniz.

Hareketli bir geceye hazır olmak için sade ve gösterişli bir tarzdan yanaysanız tercih etmeniz gereken kıyafetler oldukça şık olmalı. Taş detaylarla süslü kıyafetleri jean pantolonlarla kombinleyebilir, altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılarla tarzınızı şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Vazgeçilmez renkler arasında çoktan yerini almış olan siyah rengi gerekirse pullu ya da payetli bluzlar ile de kombinleyebilirsiniz. Sizi hem hareketli hem de asil gösterecek bu kombinler konserde de ilgi çekici bir güzelliğe sahip olmanıza yarayacaktır.

Siyah etek ya da pantolonları tül detayı barındıran bluzlarla da kombinleyebilirsiniz. Bu yaşınızı olduğundan daha büyük gösterecek bir etkiye sahip olsa da şıklığınızı ortaya koyacaktır. Kısaca şık ve asil görünmenin yolu yaşınız kaç olursa olsun siyah renkten geçiyor.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir