Haki Rengi Nasıl Kombinlenir? Haki Rengi Kombin Modelleri

Kış aylarında en çok tercih edilen renklerden biri hakidir. Asker rengi dediğimiz tona yakın olan haki rengi farklı kombinlerle çok farklı tarzlarla kullanılabilir. Herkesin aklında olan haki renk nasıl kombinlenir sorusuna bu yazımızda cevap vermek istedik. Genellikle elbise gibi tek parça kıyafetleri kombinlemek daha zormuş gibi görünse de özünde konunun tüm detayları aynıdır. Kombin yaparken dikkat etmeniz gereken şey renk uyumunu yakalamaktan başka bir şey değil. Bu yazımızda size haki renk kıyafetlerinizi kombinlerken ilham alabileceğiniz bir kaç örnek göstermek istedik.

Haki kombinlerde beyaz renk kullanımı

Soğuk kış aylarında bolca tercih ettiğimiz triko elbiseler arasında en sık rastlanan ton haki. Genellikle baskı detayları ya da desenleriyle tercih edebileceğiniz bu bu elbise ya da tunikleri bej ya da beyaz renge sahip pantolonlarla rahatça kombinleyebilirsiniz. Bu kombinin üzerine seçeceğiniz haki tonlarındaki şal ya da eşarp ile farklı bir tarz yakalayabilir, farklılıklardan hoşlanıyorsanız elbise ya da tuniğinizin altına beyaz yakalı bir gömlek giyerek tarzınızı konuşturabilirsiniz.

 

 

Haki renk ve jean pantolon uyumu

Haki kumaş genelde nedense akıllara kaşe kumaşı getirir. Kaşe kumaşa çok benzeyen buklet kumaştaki haki kabanınızı jean pantolonlarla kombinlemek son sezonda oldukça trend. Dilerseniz kabanınızın içine tercih edeceğiniz daha canlı tonlardaki tunik gömlekler sizi hem klasik hem de spor bir tarzda gösterecek, casual giyimin özeti haline getirecektir. Dilerseniz bu casual smart tarzınızı dikkat çekici büyük, taşlı kolyelerle tamamlayabilir, dilerseniz jean renginizde seçeceğiniz şal ile tüm görünümünüzü bir takım haline getirebilirsiniz. Bu tip bir kombinle günlük hayatınızda sosyal hayatınıza uyum sağlayacabileceğiniz gibi, çalışma ortamınızda da şık sayılacak ve uygun bulunacaksınız. Hem rahatlığından ödün vermek istemeyip hem de şık olmak isteyen kadınların öncelikli tercihi bu tarz kombinler olmalı.

 

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir