Yeni Diz Üstü Çizme Kombinleri

Çizmeler bu sene de kış mevsiminin gelmesi ile vitrinlerdeki yerlerini aldılar. Son birkaç sezondur olduğu gibi bu sezon da bayanların ayaklarında göreceğimiz çizmelerden özellikçe çorap çizme denilen ve diz üstüne kadar çıkabilenler son derece moda gözüküyor.

Kimler Giymeli?

Pek çok kişi diz üstü çizmelerin sadece uzun bacaklı bayanların giymesi gerektiğiniz savunurken uygun kombinler ile kısa boylu kişilerin de rahatlıkla giyebileceğini söyleyebiliriz. Önemli olan birkaç kıyafet hilesi ile o boy farkını azaltmak olacaktır. Yapmanız gereken diz üstü çizmeler üzerine kısa şort ya da etekler giymek. Böylece bacak boyunuz hayli uzun gözükebilecektir.

diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme

Peki diz üstü çizme kombinleri nasıl olmalı ve nelere dikkat edilmeli? Biraz da bunlardan bahsedelim:

İlk olarak bu tür çizmelerin mini elbiseler ile çok uyumlu olduklarını söylemeliyiz.

diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme-ve-s%cc%a7ort diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme-modeli mini-elbise-ve-diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme-kombini

diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme-modeli

mini-elbise-ve-diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme

Hem şık olmak istediğinizde hem de günlük yaşantınızda bu tür mini etek, diz üstü çizme kombinini tercih edebilir ve kolaylıkla da giyebilirsiniz. Örneğin salaş bir triko elbise ile kombin etmek hem sizi kış havasına sokacak hem de çok şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme-kombinleri

Diz üstü çizmeleri son zamanlarda skinny pantolonlar ya da taytlar ile de kombinlenebiliyor. Deri ya da normal bir tayt ile giydiğiniz çizmenizin üzerine bir de balıkçı yaka bir kazak giyerseniz hem kışa uygun hem de şık bir hal almış olabilirsiniz.

skinny-ve-tayt-ile-diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme-kombini-1

Diz üstü çizmelerin son olarak dış kıyafetiniz ile de çok uyumlu olacağını belirtmeden edemeyeceğiz. Sonbahar kombini olarak ya şık bir trençkotla giyebilir ya da kemerli bir panço kaban ile kombin yapabilirsiniz.

trenc%cc%a7kot-ve-diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme-kombini

panc%cc%a7o-kaban-ile-diz-u%cc%88stu%cc%88-bot-kombini

kahverengi-tonlarinda-diz-u%cc%88stu%cc%88-c%cc%a7izme-kombini

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir