Viyole Siyah Saç Renkleri Ve Viyole Siyah Saç Modelleri

Hepimizin bildiği gibi siyah, modası asla geçmeyecek belki de tek renk. Bazı şanslı kadınların doğuştan sahip olduğu bu saç rengi kimileri içinse boya yoluyla ulaşılabilecek bir renk. Oldukça modern ve şık bir görünüme kavuşturan bu saç rengi genellikle tek renk olarak algılanır. Oysa siyahın da birbirinden farklı olarak bilinen bir çok tonu mevcut.

viole-siyah-sac-rengi-boyasi

Siyahın çok bilinmemesine rağmen sevilen tonlarından biri Viyole siyahtır. Eğer saç renginizi değiştirmek istiyor ve trend bir renk arıyorsanız mor tonlarını saçlarınızda taşıyabilirsiniz. Düz siyah rengi sıkıcı bulup farklılık yapmak isteyenlerin de tercih edebileceği bu rengin içinde mor tonlarına dair ışıltılar mevcut. Her ten rengiyle uyum içinde olan bu saç tonu siyah renkten sıkılmış olanlar için de ideal. Siyahın cazibesine güvenip mor renge karşı da kayıtsız kalamıyorsanız bu renk tam sizlik. Saçlarınızda mor tonlarında ışıltıyla tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Viyole Saç Boyası Numarası

Saçlarınız kumral ve sarı gibi açık tonlarda ise bu renge sahip olmanız sizin için çok kolay olacaktır. Açık renk saçlarda ışıltılar kendini daha çok belli ederken mor renk de daha anlaşılır olur. Eğer koyu renk saçlara sahipseniz ya da saçlarınız siyahsa da bu renge doğrudan boyayabilirsiniz. Mor renge ait ışıltıların daha net görünmesini istiyorsanız saçlarınızı boyamadan önce açtırmanız faydalı olabilir. Piyasada bulunan tüm saç boyası markalarında kolayca bulabileceğiniz bu saç rengini, saçlarınıza evde kendiniz de uygulayabilirsiniz.

viole-siyah

Saçlarınızı evde kendiniz boyamaya karar verdiyseniz satın almanız gereken ürün Loreal Paris markasının 2.16 numaralı ultra siyah viyole rengi. Bu saç boyası tonu ile saçlarınızda dilediğiniz viyole rengi kolaylıkla elde edebilirsiniz.

viole-siyah-renk-saclar viole-siyah-sac-rengi-tonlari viole-siyah-sac-renkleri viole-siyah-sac

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir