Vişne Kızılı Saçlar İle Büyüleyici Bir Görünüm Elde Edin!

İddialı bir saç rengi arayan kadınların aklına gelen ilk renk her daim kızıl oluyor. Kızılın bir çok tonu olmasına rağmen geçtiğimiz yıllarda moda olan ve iddiasını koruyan renk vişne kızılı. Kızıl tonları saç renkleri arasında en ilgi çekenlerken vişne kızılı ise kızıllar arasında en ilgi çekeni. Cildiniz soluksa ve canlılık kazandırmak istiyorsanız bir de saçlarımda değişikliğe ihtiyacım var diyorsanız vişne kızılı sizi bekliyor. Cesur kadınların tercihi olan bu rengin kullanımı da düşünüldüğü kadar zor değil. Doğru uygulama ve doğru kullanım ile saçlarınızda bu parlaklığı uzun süre taşıyabilirsiniz.

Saçlarda Vişne Kızılı

Vişne kızılı sönük ve yıpranmış saçlarınızı parlatmanın en kolay ve güzel yoludur. Kadınsı ve cesur bir görünüme kavuşmak istiyorsanız bu renk tam size göre demektir. İçinde güneşle birlikte mora çalan ışıltılar barındıran bu renk özellikle beyaz tenli kadınlarda dikkat çekici durmaktadır. Son yıllarda popüler olan saç renkleri arasında büyük beğeni alan bu saç rengini Rihanna’da Demi Lovato’ya kadar bir çok ünlü isim de kullanıyor.

Yukarıda verdiğimiz örnekten de anlayabileceğiniz gibi bu renk sadece beyaz tenlilerde değil koyu ten rengine sahip kadınlarda da oldukça şık durmakta. Rihanna’nın güzel yüzü ve koyu ten rengiyle içine girdiği uyum bu saç rengini biraz daha sevilir kılıyor.

Piyasada satışta olan bir çok saç boyası markasında rahatlıkla bulabileceğiniz vişne kızılını evde kendiniz de boyayabilirsiniz. Bu saç rengiyle uyumlu olacak kırmızı tonlarındaki ruj uygulamalarıyla görünümünüzü mükemmeliyete taşıyabilir, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu saç renginde dikkat etmeniz gereken tek nokta dip boyasıdır. Doğal bir saç rengi olmadığı için dipleriniz çıktığında kötü görünecektir. Bu nedenle düzenli olarak bakım yaptırmanızda fayda var.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir