Tesettür Uzun Hırka Kombinleri Nasıl Yapılır?

Tesettür giyimde en sık kullanılan kıyafet tamamlayıcıları hırkalar. Uzun hırkalar nasıl kombinlenir sorusuna bu yazımızda yanıt bulacağız hep birlikte. Neredeyse tüm markaların vitrinlerinde görmeye alıştığımız renkli uzun hırkalar tesettür giyimin olmazsa olmazları arasındaki yerini çoktan aldı.

2016 Şifon Uzun Hırka Modelleri Yazın efil efil Esecek.

Uzun hırkalar deyince her zaman aklınıza ilk olarak örgü hırkalar gelir. Fakat ,lla örgü olacak diye bir kural da yok. Şifon ya da kumaş hırkalar da oldukça şık durabiliyor. Düz kesim ya da salaş modeller olmak üzere şifon hırkalar da bolca tercih ediliyor. Fotoğrafta gördüğünüz ilk kombinde olduğu gibi şifon hırkaları siyah dar paça pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz tesettür giyime daha uygun olduğunu düşündüğümüz havuç model pantolonlar da tercih edilebilir. Bu tip pantolonları beyaz sade bluzlarla tamamlayabilir hem günlük hayatınızda hem de iş hayatınızda severek kullanabilirsiniz bu kombinleri.

Tesettürlü, Salaş ve Uzun Hırkalar Desenleri İle Göz Dolduracak

Şifon hırkalara alternatif olarak tercih edebileceğiniz bir başka model salaş hırkalar. Eğer fotoğraftaki gibi desenli bir salaş hırka tercih ediyorsanız kombininizde yer alan diğer kıyafetlerin daha düz olması gerekir. Bu tip hırkaları tek renkli siyah pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Aynı şekilde kullandığınız şal da tek renkli ve sade olmalıdır. Şal için renk seçimini hırkanızın birkaç ton açığı olacak şekilde ayarlamalısınız.

2016’da Uzun Örgü Hırka Modelleri Elbiseler İle Bütünleşecek

Son olarak hırka modelleri arasında tercih edebileceğiniz örgü hırkalar. Bu tip örgü hırkalar için en iyi kombin önerisi uzun penye ya da krep elbiselerdir. Bu elbiseleri örgü hırkalarla kombinlemek çok uygun olacaktır. Buna ek olarak yine şal seçiminizde sadelikten yana olmalı mümkünse tek renk şallar kullanmalısınız. Bu kombinler hem sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir hem de sade bir şıklık yakalamanızda önemlidir.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir