Tesettür Düğün Kombinleri İçin Gençlere Öneriler

Düğün sezonunun yaklaştığı şu günlerde herkesi bir telaş sardı. Özellikle tesettür giyimde düğüne yönelik hazırlıklarda yönlendirmeye daha çok ihtiyaç duyulmakta. Hal böyle olunca biz de size tesettürlü kadınlar için düğünlerde tercih edebilecekleri uygun kombinleri derledik. Bu kombinleri uygulamanız halinde şıklığa ulaşmanın yolunu kolayca bulmuş olacaksınız.

Canlı renklerle düğünde buradayım deyin!

Bu sezonun kıyafet modasında kendine geniş bir yer bulan trend kadife. Daha çok kendilerini bol salaş pantolonlarda belli etseler de elbiseler de oldukça popüler. Üst kısmı ve kol detayları volanlı olan kadife bir elbise ise hem günlük hayatınızda sıradan bir evente hem de bir düğüne rahatça katılabilirsiniz. Dilerseniz bu tip elbiseleri daha minimal aksesuarlarla kombinleyebilir şıklığınızı elit bir hale getirebilirsiniz. Bu tip kombinler hem kullanışlı hem de bütçe açısından sizi zorlamayacak özelliklere sahiptirler.

Fotoğrafta gördüğünüz kıyafet, tesettür dünyasında iddialı bir isim haline gelen Modanisa’nın abiye bir modeli. Bu tip modeller hiçbir aksesuar ihtiyacı yaratmayacağından sorunsuzca alınıp kullanılabilir. Dilerseniz bu elbiseleri parlak tonlarda özellikle altın renklerinde tercih edeceğiniz aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı, çanta ve şal seçimini de bu tonlara uygun olarak yaparsanız kusursuz bir görünüme kavuşmuş olacaksınız.

Siyah uzun abiye kombiniyle düğünün en asili olun!

Düğünlerin ağırlığıyla vazgeçilmez rengi kuşkusuz siyah. Her daim asil ve şık görünen bu renk aynı zamanda vücudunuzda kusur gördüğünüz her noktayı da gizleyecektir. Tekbir markasına ait olan kolları volanlı bu elbise sizi düğünde ne giyeceğim derdinden kurtaracaktır. Bu tip sadeliğiyle göz dolduran elbiseleri dilerseniz göz alıcı parlaklıkta aksesuarlarla süsleyebilir, yüksek topuklu ayakkabılarla boyunuzu daha uzun vücut yapınızı ise daha ince gösterebilirsiniz. Baştan sona siyah giyinip matemde gibi görünmemek için şalınızı ya da baş örtünüzü canlı renklerde seçebilir, makyajınızı da bu renge uygun tonlarla destekleyebilirsiniz.

 

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir