Pamukkale Sıcak Hava Balon Turu

Kendinize unutamayacağınız bir ayrıcalık yapıp, Pamukkale Sıcak Hava Balon Turu satın alarak bu mükemmel deneyimi yaşayabilirsiniz. 1 gece 2 gün şeklinde düzenlenen tur, Pamukkale’nin o efsane manzarasını gökyüzünden izleme fırsatını sunuyor. Hamileler ve hareket kısıtlaması olan misafirlerin haricinde, 18 yaş üzeri tüm misafirlerin katılabileceği bu eğlenceli turumuz, 15 kişilik özel grup olması durumunda istenilen tarih ve saat dilimleri arasında düzenlenebilmektedir.%100 güvenli olan sıcak hava balonları, profesyonel kişiler tarafından kontrol edilmektedir ve balon içinde misafirler için tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

Pamukkale Sıcak Hava Balon Turu Programı

Rüzgârın en ılımlı ve sakin olduğu gün doğumunda başlayan Pamukkale Sıcak Hava Balon Turu, ortalama 65 dakika sürer. Tecrübeli pilotun kontrolünde yapılan bu keyifli sürüş, misafirlere bolca fotoğraf çekme fırsatı sunar. Tur süresi, satın alınan tur içeriğine göre değişebilir. Bazı turlar daha uzun sürmektedir. Gece yarısını geçtikten sonra, belirlenen buluşma noktasından misafirlerin alınması ile tur başlar ve kalkış noktasına gelinir. Burada kısa bir bilgilendirme ve tanıtım yapılır. Sabahın ilk ışıkları ile beraber balon havalanır ve keyifli turumuz başlar.Yanınıza fotoğraf makinesi, hırka veya mont, güneş gözlüğü ve rahat kıyafetler almayı unutmayın. Bu unutulmaz anı ölümsüzleştirmek için sıkça fotoğraf çekebilirsiniz.

Pamukkale Sıcak Hava Balon Turu Güzergâhı

Açıkçası, Pamukkale Sıcak Hava Balon Turu güzergâhının tamamı gökyüzü olacaktır. Hareket alanından başlayarak, 2700 metreye kadar yükselip muhteşem gökyüzünün keyfine varacaksınız.Misafirler konakladıkları otellerden konforlu transfer araçları ile alınır ve hareket alanına getirilir. Burada 30 dakika boyunca hazırlık yapılır ve kalkış için son bilgilendirmeler yapılır. Tur sonunda herkese sembolik sertifika dağıtılır. Kısaca ortalama 3 saat boyunca turun tadını çıkarabileceksiniz. Gece, misafirlerimiz otellerinde konaklayıp yeniden dönüş için transfer hizmeti verilir.Turun yapılacağı gün hava şartlarına bağlı olarak istisna değişiklikler olabilir. Elde olmayan nedenlerden dolayı tur saati veya programında değişiklikler olursa, tur öncesi rehberler tarafından misafirlere bilgi verilir.

Pamukkale Sıcak Hava Balon Turu Fiyatları ve Rezervasyon

Diğer günübirlik aktivitelerden çok farklı olan Pamukkale Sıcak Hava Balon Turu fiyatları kişi başı 650 liradır. Tüm misafirler için fiyat aynıdır.Misafirlerin otel geliş gidiş transferleri, rehberlik hizmetleri, ulaşım ve sertifikalar fiyata dâhildir. Tur kapsamında ekstra olarak yapılan bireysel harcamalar misafirlere aittir. Rezervasyon ve satın alma işlemlerini web sitemizden yapabilir veya sitemizdeki iletişim numarasından bizi arayabilirsiniz. Kalabalık gruplar için özel fiyat almayı unutmayın. Turda yerinizi garanti altına alabilmeniz için, sizden bir miktar ön ödeme talep edilebilir. Ön ödeme talepleri, turun yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Lütfen satın almadan önce bizi arayın ve detaylı bilgi almayı unutmayın. Unutulmaz bir deneyim yaşamak için acele edin!

Renkli bir tatil için RenkliTatil.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir