Becas Medikal Yerli Medikal Cihazlarında Lider

Becas Medikal A.Ş lazer cihazları konusunda sektörün öncü firmalarından bir tanesidir. Öyle ki sadece cihazları tedarik etmez aynı zamanda satmış olduğu cihazların da nasıl kullanılacağı konusunda birçok eğitim vermektedir. Zaten bu sebeple de birçok farklı kurum ve kuruluştan bu zamana kadar birçok farklı ödül kazanmıştır.

Buz lazer cihazı özellikle son 6-7 yıldır ön plana çıkan bir cihaz. Buna rağmen bu cihazı bulmak için belli başlı kliniklere gitmek gerekir. Becas Medikal A.Ş’de de bu lazer cihazı satılmaktadır. Bu cihazın ön plana çıkmasındaki en önemli etken de hiç şüphesiz seans sayısını azaltıp başarı oranını artırmak oluyor.

Diode Lazer Cihazı

Her lazer cihazının kendisine has bazı özellikler vardır. Kimi daha çok açık renkli tene sahip kişiler için kimi de koyu ten rengine sahip kişiler için uygundur. Kimi lazer cihazı daha çok tüy ve kıl yoğunluğu fazla olan kişiler için yani erkekler için uygunken kimi de kadınlar için daha uygundur. Fakat diode lazer cihazının hemen hemen tüm gruplar için uygun olduğunu söylemek mümkündür.

Bunun yanı sıra açık renkli tüyleri yok etme konusunda da oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bu sebeple de özellikle tamamen sıfır bir pürüzsüz tene saihp olmak isteyen kişiler için oldukça uygundur ve bunun yanı sıra acı hissi yoktur..

Hydra Facial Cihazı

Yüz bir insanın yaşını gösterir. Güzelliğine de güzellik katar bu sebeple de yüz bakımı oldukça önemlidir. Birçok kişi için yüz kremi kullanmak ya da başka türlü bakımlar yapmak yeterli olmayabilir. Bu tür bakımlara rağmen yüzleri istedikleri nemli görüntüye sahip olmazsa ve siyah noktalar gibi şikayetleri varsa bu tür bir durumda en iyi çözüm hydra facial cihazı olacaktır.

Bu cihaz tamamen yüz için tasarlanmıştır. Yüzdeki tüm olumsuzlukları sadece tek seansta çözüme kavuşturmasıyla ön plana çıkar. Özellikle de siyah noktalar konusunda net sonuç vermekle birlikte yüzdeki yağı, kiri de tek bir seansla söküp atar ve genç bir görünüme kavuşturur.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir