Neon Saç Modası ve Neon Saç Rengi Modelleri

Günümüzde kadınlar her zamankinden daha cesur. Ne istediğini bilen kadınlar tercihlerinde de bir o kadar cesur davranıyor. Kendini güzel hissettiği herhangi bir saç modeli ve rengi günümüz kadınının tercihi olabilir. Kişiliğimizi yansıtan saçlarımız ve saç renklerimiz arasında kuşkusuz en cesurları neonlar.

neon saç renkleri

Saçlarınızı siyah, kahverengi gibi doğal tonlara boyamaya karar vermek bile bu kadar zorken ya neonlar? Cesaretli olan ve değişikliği, farklılığı seven kadınların tercihi neon renkler kadınlardaki tutkuyu ortaya çıkartıyor. Bu saç renklerinde istediğiniz tonu yakalayabilmek oldukça zor olmasına rağmen ortaya çıkan sonuç kesinlikle muhteşem. Mutlak bir açma işleminden geçmesi gereken saçlarınız, dilediğiniz renge ulaştığında tüm bu çabalar sonuç bulacak ve aklınızda sıradaki model ve neon renk belirmeye başlayacak. Biz de size fikir vermesi açısından neon renkleri ve saç modellerini derledik.

Neon Saçlar

Neon turuncu saç rengi

Neon renkler arasında kuşkusuz en sevileni turuncu. Bakır rengi ağırlıkta olsa da birkaç saç renginin karışmasıyla ortaya çıkan bu renk özellikle beyaz tenli kadınlarda muhteşem duruyor. Beyaz ten ile kusursuz bir uyum içerisinde olan turuncu neon saçları dilediğiniz boy ve uzunlukta tercih edebilirsiniz.

Neon Yeşil

neon yeşil saç rengi

Neon turuncu rengin yanından oldukça iddialı duran neon yeşil lob saç modeli ile uyum içerisinde duruyor. Eğer sizde lob modelini kullanıyorsanız saçlarınızda neon yeşili denemenizi öneririm. 2017’nin çılgın kadınları tarafından da bol bol uygulanacak bu renk ve saç modelini sokaklarda sık sık göreceğiz.

Neon Pembe

neon pembe saç rengi

Pembe rengi sevmeyen kadın olduğunu sanmıyoruz. Hal böyle olunca neon pembe de favoriler arasında yerini çoktan aldı. Her daim çocuksu kalan tarafımızı yansıtan bu pembe saçlar da özellikle beyaz tenli kadınlarda mükemmel duruyor. Model olarak uzun saça uygulanan herhangi bir model ile kullanabileceğiniz bu neon pembeler açık renk kıyafetlerinizle de uyum içerisinde olacaktır. Pembe renk çok çabuk aktığından günlük bakımını aksatmamanızı öneririz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir