Galaksi Saç Rengi ve Galaksi Saç Modası

Size birçok farklı saç rengiyle ilgili bilgiler verdik. Bugün ise size son dönemin popüler trendlerinden olan galaksi saç modasından bahsedeceğiz. Birbirinden farklı ve bir arada durması imkansız gibi olan saç rengini birleştiren bu akım saçlarınızda yeni bir galaksi yaratma imkanı veriyor. Güneş sarısı, neptün mavisi, uranüs yeşili ve nebula kırmızısı gibi birçok rengin uygulanmasıyla oluşan bu saç modası, saçlarda bir devrim niteliği taşıyor.

Saçlarda Galaksi Modası

Dilerseniz 3 renkle dilerseniz daha fazla renkle yakalayabileceğiniz bu moda akımını saçlarınızda korkmadan deneyebilirsiniz. Saç modelinize ve saç yapınıza göre karar verebileceğiniz renklerle saçlarınızda yeni ve sadece size ait bir galaksi yaratabilirsiniz. Bu saç modası ile renkli, canlı ve dikkat çeken saçlara sahip olmak çok kolay. Birbirinden renkli tonlar saçlarınızda yerini alırken tüm gözler sizin galaksinizde olacak.

galaksi saç renkleri

Öncelikli olarak karar vermeniz gereken şey renkler olmalı. Bu tip saç modelleri için iyi bir kuaför tercih etmeniz saçlarınızın zarar görmemesi açısından önemli. Saç şeklinizi ve yapınızı tanıyan bir kuaför işlemler sırasında daha dikkatli olabilir. Hangi modelin ya da hangi renklerin size yakışacağını bilmesi açısından da kuaför seçimi önemli. Galaksi saç modası, saçlarınızda renk cümbüşü yaşatan, renkli karakterini dış görünüşüne de yansıtmak isteyen kadınların tercihi. Bu boya işlemi oldukça uğraş gerektiren ve zaman isteyen bir işlem. Bu modelin saç boyama işlemi neredeyse 6 saat kadar sürdüğü için sabırlı olmalısınız. Zaman sıkıntınızın olmadığı bir günde kuaföre gitmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Kuaförünüz bilgi verecektir fakat bu tip neon renklerin bir süre sonra akmaya başladığını da unutmayın. Bu sorunun önüne geçebilmek için ara ara kuaförünüzü ziyaret etmeli ve bakım yaptırmalısınız. Bu sezonun göz alıcı modası Galaksi saçlara ne tip modellerin yakıştığını merak ediyor ve örnek almak istiyorsanız alttaki fotoğraflara göz atmayı unutmayın.

galaksi_sac_renkleri_1bd197029a

galaksi saç renkleri

galaksi saç renkleri

galaksi saç renkleri

 

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir