Akaju Kahve Saç Renkleri – Akaju Kahve Saç Rengi Tonları

Kahverengi doğal saç renkleri arasında en çok kullanılanı ve en çok tercih edileni kuşkusuz. Kızıl ise bu doğallığa en uzak ve en cesaret isteyen renk. Peki bu ikisinin karışımına ne dersiniz? Kahve ve kızılın harmanlanmasıyla ortaya çıkan akaju kahve son sezonun en trend saç rengi. İçinde barındırdığı hem kahve hem kızıl tonları arasında öne çıkan ışıltı kızıl renge ait. Kızıl saç sevip kahverengiden vazgeçmek de istemeyen kadınların tercihi olacak olan akaju saçlarınıza yepyeni bir dokunuş getirecek. Özellikle açık ten rengine sahip kadınlar tarafından tercih edilmesi önerilen bu saç rengi saçlarınıza yenilik ve farklılık getirecek.

akaju kahve saç rengi

Akaju Saç Rengi

Her ne kadar beyaz tenli kadınların tercihi olduğunu söylesek de bu kesin bir kural değil tabii ki. Her cilt rengine sahip kadın tarafından tercih edilebilecek bu saç rengine ulaşabilmek için eğer saçlarınız koyu renkse açma işlemi gerekecektir. Saçlarınızda boya yoksa ve doğal olarak kahverengi ya da koyu tonlardaysa rahatlıkla bu tonu yakalayabilirsiniz. Ancak saçlarınız boya ise ve koyu renkse yukarıda da bahsettiğimiz gibi açma işlemi gerekebilir. Açık tona sahip saçlarda koyu renklere ulaşmak daha kolay gibi düşünülse de akaju saç rengi açık renklerde normalde daha kızıl durabilmektedir. Bu nedenle özellikle açık saç rengine sahip kişiler kuaförde bu rengi denetmeli ve uygulatmalıdır.

akaju kahve saç rengi

Tam anlamıyla akaju saç rengine sahip olmak düşünüldüğü kadar kolay değil ne yazık ki. Bu nedenle bu saç rengine ulaşabilmek için birkaç kere boya uygulaması yapılması gerekebilir. Bir iki yıkama sonrası açılacak olan saç renginize yeniden bir akaju kahve uygulaması yapıldığında saçlarınız istenilen tona ulaşacak, ışıltı yaymaya başlayacaktır. Saç rengi oturduktan sonra saçlarınızı artık evde de boyayabilir, dilediğiniz süreçlerde uygulama yapabilirsiniz.

Akaju kahve saç renkleri

akaju-kahve-sac-rengi-tonu akaju-sac-rengi akaju-sac-tonu

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir