Küçük Tuvaletlere Şık Fikir Önerileri

Evler her zamankinden biraz daha geniş olarak kullanıma sunuluyor artık. Bir çok evde yatak odalarında ebeveyn tuvaletleri ve banyoları bulunuyor. Hal böyle olunca da evin küçük tuvaleti, evinize gelen misafirlerin kullanımı için ayrılıyor. Misafir tuvaletinizi bile dekore ederek bambaşka bir tarza sokabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız dekorasyon önerileri:

Banyonuzu ya da tuvaletinizi olduğu gibi bırakarak dekore etmek zorunda değilsiniz. İşe duvar kağıdını değiştirerek başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz duvar kağıdını varak işlemeli aynalarla süsleyebilir, tarzını tümüyle değiştirebilirsiniz. Küçük ve köşeli banyolarınızda buna uygun olarak aynayı birden fazla parçalar halinde kullanabilir, yerden tasarruf edebilirsiniz. Aynaların kenarlarına tutturacağınız kristal duvar aplikleri şıklığına şıklık katacaktır.

Küçük tuvaletinizde vintage bir hava yaratmak istiyorsanız eski bir şifonyer gibi dolaplar tercih edebilirsiniz. Modern bir duvar kağıdı ve aynayla zıtlık yaratarak dizayn edebileceğiniz tuvaletinizi taze çiçeklerle fresh bir havaya da kavuşturabilirsiniz.

Misafir tuvaletlerinizde mesaj içerikli havlular ya da kurutulmuş çiçekler gibi eğlenceli ve şık detaylara da yer verebilirsiniz.

Eğer misafir tuvaletinizi modern tarzda döşemek istiyorsanız sade bir banyo dolabı ve ahşap görünümlü tasarım ürünleri kullanabilirsiniz. Ahşap yapıda bir ayna ile tamamlayabileceğiniz banyo tasarımınızı sıcak bir şekle sokmak için açık sarı renkleri tercih edebilirsiniz. Sallanan bir ışıkla aydınlatabileceğiniz misafir tuvaletinizi küçük bitkilerle de süsleyebilirsiniz.

Özellikle yazlık evlerinizin banyolarında mavi rengi ve balık desenli  duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Eskitme ahşap bir dolabı mavi renge boyayarak deniz etkisi yaratabilir, aydınlık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Eviniz gibi tuvaletinizde şık olsun istiyorsanız mercan renklerinin yoğun olduğu parçalar tercih etmelisiniz. Beyaz renkli avizeler ve ayna detaylarıyla destekleyeceğiniz mercan rengi tuvalet masanız duvar kağıdıyla uyum içerisinde olacak ve şık görünecektir.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir