Popüler Olmuş Tesettür Nişanlık Modelleri Ve Fiyatları

Her geçen kızın hayalini süsleyen düğünden önceki en heyecanlı adım nişan. 2017 tesettür nişanlık modelleri ve fiyatları ile ilgili bu yazımız tüm tesettürlü kadınlara yardımcı olacak ve yön gösterecek. Bu sezonda da her zaman tercih edilen bazı renkler nişanlıklarda da tercih edilecek. Renklerden bahsetmek gerekirse yaz aylarında yapılacak nişan törenleri için daha soft renkler kullanılmalı. Pudra renkler en popüler renklerin başında gelirken yaz aylarını yansıtan çiçek desenli nişanlıklar da oldukça popüler.

2016-tesettur-nisanlik-modelleri

İlk olarak değineceğimiz nişanlıklar pudra rengi olanlar. Tesettür nişanlık deyince akla ilk gelen renk olan pudra, isterseniz soldaki gibi sade modellerle isterseniz sağdaki gibi bol işli, detaylı modellerle gayet güzel kullanabileceğiniz bir renk. İlk modelde sadelikten yana olan ve elegance bir görünüm elde etmek isteyenler için tasarlanmış bir nişanlık varken ikincisi daha şatafatlı v gösterişli bir görünümden yana olanlar için ideal.

yeni-sezon-tesettur-nisanlik

Klasiklerden sıkılıp daha özgün bir görünüme kavuşmak isteyenler için ideal olan kabarık etekli açık mavi renkteki bu nişanlık olabilir. Son yıllarda oldukça popüler olan soft duvaklarla tamamlayabileceğiniz bu nişanlığın için çok farklı görüneceğiniz garanti.

prenses-tesettur-nisanliklar

Prenses gelinliklerin öncesinde, kendini prenses hisseden tesettürlü kadınların tercihi tabii ki prenses nişanlıklar. Bu tip nişanlıklar için ilk önerimiz kuşkusuz kabarık etekler. Dilerseniz bu kabarık etekli nişanlıklarınızın üst kısımlarını değerli taşlarla kaplatabilir, dilerseniz de dantel işlemeler kullanabilirsiniz. Etek kısmını ve duvak kısmını tülden tercih etmeniz halinde abartı bir görünümü olmayacaktır. Bu tip prenses nişanlıkları sade gerçek çiçeklerden yapılmış buketlerle tamamlayabilirsiniz. Bu tip bir nişanlığa sahip olmak isterseniz gözden çıkartmanız gereken fiyatı aralığı ise 1500-3000 TL.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir