Erkeklerin Evlenmek İstemedikleri 10 Kadın Tipi

Kadınlar kadar, erkekler için de doğru insanı bulmak önemli. Hayatlarını birlikte geçirecekleri, bir ömür bir arada olacakları kadını seçerken oldukça dikkatli ve titiz davranırlar. Her erkeğin birlikte olmak istediği kadın tercihi farklı olabilir. Fakat araştırmalar gösteriyor ki asla birlikte olmak istemedikleri, evlenmek istemedikleri kadın tipleri aynı. Peki Erkeklerin evlenmek istemedikler 10 kadın tipi hangileri?

Geveze Kadınlar

Her insanı rahatsız edeceği gibi erkekleri de geveze kadınlar rahatsız ediyor. Bıkmadan, yorulmadan konuşan bu tip kadınlar, erkeklerin evlenmek istemeyeceği kadınlar statüsünde önemli bir yere sahip.

Kıskanç Kadınlar

Her ne kadar kıskançlığın bir miktarı sevimli gelse de fazlası kesinlikle işkence. Uçan kuştan kıskanan, nefes dahi aldırmayan kadınlar içlerinde besledikleri aldatılma korkusuyla erkeği de canından bezdirirler. Siz de makul bulursunuz ki kimse bu işkenceye bir ömür katlanmak istemez.

kiskanc-kadinlar

Maddiyatçı Kadınlar

Karşısındaki kişinin sadece cüzdanıyla ilgilenen kadınlar, normaldir ki erkekler tarafından pek hoş karşılanmazlar.En ufak bir maddi sıkıntıda terk edileceğini bilen erkek, böyle bir kadını hayatına almak istemez. Bu tip kadınlar, erkeklerin sadece evlenmek istemedikleri değil uzak durmak istedikleri kadınlar sıralamasında da başı çekiyor.

Mutfakla Arası Olmayan Kadınlar

“Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” diye boşuna dememişler. Anaç bir eş arayışında olan erkekler, yemek yapmayı bilen kadınları tercih ederler. Yemek yapmayı bilmiyor, mutfakla hiç aranız yoksa evlilik de sizin için hayal gibi duruyor.

yemek-yapmayi-bilmeyenler

Israrcı Kadınlar

İnatçı olan ve istediği şeyin olması için fazla ısrarcı olan kadınlar da erkekler tarafından pek tercih edilmiyor.

Aileye Önem Vermeyen Kadınlar

Erkekler, evlendikleri kadının sadece kendisini değil ailesini de sevmelerini beklerler. Eşinizin ailesine saygı göstermekten öte onları seviyor olmanız, erkeğin gözünde artı bir değer olarak hanenize yazılır.

erkegin-ailesi

Çocuksu Kadınlar

Çocuksuluğu abartıp sorumsuzluk boyutuna geçen kadınlar da erkekler tarafından eş olarak tercih edilmiyor.

Ukalalık Yapan Kadınlar

Çocuksu kadınlar kadar her şeyin en iyisini kendisinin bildiğini savunan kadınlar da erkekler tarafından hoş karşılanmıyor.

ukala-kadinlar

Pasaklı Kadınlar

Temizliğe ve hijyene önem vermeyen kadınlar da erkeklerin uzak durmak istediği kadınlar listesinde yer alıyor.

Bencil Kadınlar

Sadece kendini ve çıkarlarını düşünen kadınlar erkeklerin evlenmek istemediği kadınlar listesinde son sırada. Erkeklerin bencilliğe tahammülü yok.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

2 Comments

  1. haklılar aslında neden evlensinler bir baglılık onlar içinde gerçekten zor anlayabilmemiz gerekiyor ama onları yola getirmekte bizim işimiz :))

  2. bu konuda birazcık kendi yorumu katmak istiyorum siz siz olun huysuz ve bencil bir kadın ile sakın ola evlenmeyin çünkü hayatınız zındana döner severekte evlenseniz ilerde katlanmaz hale gelebilirsiniz o yüzden bu gibi evlilik yapanların çogu boşanıyor ilerde o yüzden evlenlik basite almayın eş seçerken birazcık kendinizi anlayacak bir eş seçin ki ilerde mutsuz bir evlilik yaşamayın.
    pelinay.com sitesine tşk ederim böyle konulara yer veren blog yazarına .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir