Gri Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Erkekler gerek iş hayatlarında gerekse özel hayatlarında özel davetlere giderken en çok takım elbiselerden yana kullanıyorlar tercihlerini. Takım elbise renkleri arasında favorileri ise gri olanlar. Erkeklerin idol olarak gördükleri David Beckham’ında bol bol giydiği gri takım elbiseleri nasıl kombinlemeniz gerektiğini biliyor musunuz?

takim-elbise-kimbinleri

Gri rengi kapatacağı düşünülse de gri ile siyah renk her zaman uyum içindedir. Gri bir takım elbisenin içine tercih edeceğiniz elegant bir siyah gömlek sizi hem daha ağırbaşlı gösterecektir hem de daha klasik. Dilerseniz takım elbisenizin altına, eğer vücut hatlarınız buna izin veriyorsa İtalyan kesim bir yelek de giyebilir, siyah ve griye zıt olan beyaz tonlarını içeren bir kravatla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu tip İtalyan kesim takım elbiseleri giyerken fit bür vücudunuz olması gerektiğini de yineleyelim.

takim-elbise-kombinleri

Sadece gri takım elbiselerinizi değil her renkten takımlarınızı aksesuarlarla desteklemeyi unutmayın. Bir takım elbisenin en güzel aksesuarı ise kuşkusuz kravattır. Hazırlanmaya ayırdığınız kısa sürenin daha uzun bir kısmını kravat seçimine ayırabilir, beyaz bir gömleğin üzerine zıt renklerde, daha canlı bir tona sahip kravat tercihinde bulunabilirsiniz.

gri-takim-elbise-modelleri

Son yıllarda oldukça popüler olan Smart Casual tarzının vazgeçilmez rengi gri. Hal böyle olunca spor bir tarza sahip olup özel bir davete katılacak tüm erkeklerin takım tercihi de griden yana oluyor. Gri takımınızın içine giyeceğiniz ekose desenli bir gömlek ile spor şık bir tarz yakalayabilir, hem davette sırıtmayacak bir kıyafete hem de spor tarzınızı göstermeye imkan bulacağınız bir kıyafete sahip olabilirsiniz.

gri-takim-elbise-modelleri-2

Aksesuarların ne kadar önemli olduğunu gösteren bir fotoğraf yukarıda gördüğünüz. Spor denebilecek bir kombine iliştireceğiniz gömleğinizin tonlarındaki bir mendil, size hem şık hem de spor bir görünümle ne kadar dikkat çekici olabileceğinizi hissettirecek. Takım elbiselerinizi deri kaliteli bir ayakkabı ve ayakkabınızla aynı renk deri kayışlı saatlerle tamamlamayı da unutmayın.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir