En Çok Tercih Edilen Transparan Gelinlik Modelleri 2019

Bugün sizlere vücuduna güvenen ve ekstrem bir seçim yapmak isteyen gelin adayları için 2016 yılının transparan gelinlik modellerini yazdık. Bütün gözlerin sizin üzerinizde olacağı o gün için tercih yapmanızı kolaylaştıracak bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

1transparan-Vakko-gelinlik-modelleri

Bu gelinliğin en önemli tarafı aslında transparan olmasından öte takıp çıkartılabilen bir eteği olması. Tören öncesi ve tören sırasında kabarık gelinliğinizi kullanabilir, tören sonu kokteyl kısmında kabarık eteğinizden kurtulup transparan elbisenizle eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

2transparan-gelinlik-modelleri-ile-en-sik-gelin-siz-olun-005

Bu model gösterişli şeyleri seven gelin adaylarımız için. Üst kısmıtransparan alt kısmı tül olan bu gelinlik modeli kabarık gelinlik isteyenler için de ideal. Gelinlikte beyaz yerine krem rengi tercih eden ve ince askılı gelinlik isteyenler tercih edebilir.

3Transparan-Dantel-Detaylı-Balık-Zuhair-Murad-2016-Gelinlik-Modelleri

Transparan gelinlik modelleri arasında en çok dikkat çeken ve beğenilen model bu. Balık tarzı etek ve tamamen dantellerden oluşan bu gelinlik, ince bir fiziğe sahip olan bayanlarda çok güzel duracaktır. En güzel gününüzde asil bir görüntüye sahip olmak için, transparan detayların hiç de göz yormadığı bu modeli seçebilirsiniz.

4-2015-yili-modasi-2015-transparan-gelinlik-modelleri-galeri-fotosu

Transparanlığı oldukça kısıtlı olan bu model, çok karışık görünse de kısıtlı dekolte isteyenler için oldukça güzel. Sadece bel bölgesinde kullanılan transparan detaylar hoş olsa da etek kısmında kullanılan yoğun tül detayı biraz göz yoruyor.

52015-2016-Transparan-Gelinlik-Modelleri-20-

Bir önceki modele çok benzeyen bu gelinlik modelinde kısıtlı transparan detaylar kullanılmış. Modelin göğüs kısmından bel kısmına inen kalın dikiş detayları beli ince göstermek için iyi bir yöntem. Göğüs ve boyun kısmında kullanılan taş detayları yine gösterişi seven gelinlerin tercihi.

Unutmayın, hangi modeli seçerseniz seçin fiziğinize uygun olan modeli seçin.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

One Comment

  1. Transparan gelinlik modelleri çok fazla çılgınca değil mi? Bana sorarsanız bu tür bir gelinlik Türk bir genç kızın hayali olacağını hiç sanmıyorum tabi ecnebiler aynı fikirde olmayabilir. Bu çok özel gecede çok daha zarif bir görünüm elde edebileceğiniz alternatif onlarca model varken bana çok itici geldi ama yine de zevk meselesi tabi 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir