En Trend 3D – Parçalı – Led Işıklı Tablo Modelleri 2019

Cafelerde, iş merkezlerinde, doktor muayenehanelerinde bolca gördüğümüz tablolar var bu yazımızda. Evini ve ev dekorasyonunu sevenler için klasikten moderne derlediğimiz bu tablolar, evinize yakışacak olanı seçmeniz için size yardımcı olacaktır. Tek olarak ya da birbiriyle uyumlu birden fazla parça olarak tercih edilebilen bu tablolarda bu sene ne moda sorusunun cevabını da bu yazıda bulacaksınız.

131019_hg

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz bol renkli yağlıboya tablo, dekoratif özelliği ve sıcacık renkleriyle en sade ve tek renkli odaya bile canlılık katacaktır. Eve girerken bizi ilk olarak karşılayan kısım koridorlarınıza da yakışacak, gelen misafirlerinizi renkli bir dünyaya davet edeceksiniz.

2-parcali-tablo-saat-mutfak-coffee-kopya1-4951-33-B

Bu fotoğrafta gördüğünüz 3 parçadan oluşan bu tablolar içerikleri gereği daha çok yemek odası ya da cafelerde tercih edilmeye uygun. Detaylara boğulmamış mutfaklarınıza sevimli bir hava verecek bu tablolar koyu renk duvarlarınızın üzerinde daha güzel duracaktır.

3Canvas-Tablo-Modelleri-5

Bu fotoğrafta 2016 yılında oldukça popüler hale gelen 5 parçalı tablolardan birini görüyoruz. Parçalar birleştirildiğinde tek parça büyük bir resmin elde edildiği bu tablolar özellikle salonunuzda kullanmak için uygun olacaktır. Böylece bu sene giyim modasında da çok kullanılan doğa temasını duvarınıza da yansıtabilirsiniz.

4tmg9rhqpzusk4jmug9w7

Gelilim bu senenin teknolojik modasına. 2016 yılında ilk defa gördüğümüz ve kısa sürede popülerleşen bu 3D tablolara da yer verebilirsiniz duvarınızda. Koltuğunuzun üzerinde yerini alan bir pencere tablosu hem odanızı daha büyük gösterecek hem de odanıza ferahlık katacaktır.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

One Comment

  1. Tablolar gerçekten birbirinden güzel. Gözlerimi alamadım desem yeridir 🙂 Özellikle 3D olmaları ve 3D olup bir de parçalı şekilde tasarlanmaları; MUHTEŞEM olmuş. Muhakkak evimiz duvarlarını süsleyecektir bu tarz resimler.

    Ah keşke bir de fiyatları da uygun olsa tabi. Parçalar arttıkça, fiyatlar da uçuyor 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir