Bayanların Popüler Saç Aksesuarları 2019

Özellikle kadınların en önem verdikleri şeylerdir saçları. Bakımlı saçlar bakımlı bir kadın olmanın ilk kuralıdır. Biz bu yazıda saçımıza, gittiğimiz mekana uygun olarak verdiğimiz modelleri destekleyecek ve daha şık hale getirecek saç seksuarlarından bahsettik. Bakalım size ilham verecekler mi?

2-fiyonk-tokayla-yapabileceginiz-20-ilham-verici-sac-modeli-12

At kuyruğu modelinin, hepimizin kurtarıcısı olduğunu bilyioruz. Acilen çıkmamız gerektiğinde ya da saçımıza gereken önemi veremediğimiz zamanlarda başvurduğumuz ilk model bu. Peki sıradanlaşan at kuyruğu modelini nasıl daha çekici bir hale getiririz? Yukarıdaki fotoğrafta bunu çok açık olarak görebiliyoruz. At kuyruğu yaptığımız saçımızın üstüne taktığımız bir fiyonk  toka ile sıradanlıktan kurtulup elit bir havaya girmek çok kolay.

1-Kolay-Günlük-Saç-Modelleri-17

2016 Yılını kasıp kavuran telli bandanalar. Neredeyse her köşe başında satıldığını gördüğümüz bu bandanaları genellikle kolay kullanımları nedeniyle tercih ediyoruz. Bu telli bandanaları ister at kuyruğu saçınızın üstüne dolayarak toka olarak kullanın ister saçlarınızı açık bırakıp bandana olarak kullanın. Her iki durumda da hayat kurtarıcılar. Saçınıza şekil vermenizi de kolaylaştıran bu bandanaları 5-10 TL gibi cüzi fiyatlara satın alabilirsiniz.

3-saclarda-retro-esarp-donemi-

Ve sırada klasikleşen saç bandanaları var. Bu bandanalar bir üstteki bandanalardan farklı olarak içlerinde tel barındırmıyorlar. Sadece ince uzun bir kumaş parçasından oluşan bu bandanalarla ister modern ister pin up bir görüntüye kavuşmak mümkün. Daha spor bir havası olan bu bandanaları saçlarınıza şekil vermekten öte saçlarınıza aksesuar olması için tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı açık bıraktığınız ya da topladığınız her iki durumda da kullanabileceğiniz bu bandanalar sizi daha doğal gösterecektir.

Kadınların en önemli aksesuarları olan saçlarda kullanabileceğiniz aksesuarlar böyle. Siz en çok hangisini beğendiniz? Ya da en çok hangisini kullanıyorsunuz?

 

249 KELİME

 

 

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

One Comment

  1. 2016’ya özel saç modelleri gerçekten muhteşem gözüküyooor! 🙂 Özellikle 3. resimdeki tarza BAYILDIM. Ama şöyle de bir şey var ki, ilk resimdeki gibi hatta direk ”at kuyruğu” kavramını sevmiyorum. Sevemedim bir türlü. Onun dışındakilere ise tam puan veriyorum. Ellerinize sağlık, mutlaka hepsini deneyeceğimm.. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir