Bu Yılın Popüler Balık Gelinlik Modelleri 2019

Evlilik öncesi hazırlıklar içinde sizleri en çok heyecanlandıran ve en zorlayan kısım gelinlik seçimi. Karar vermek her ne kadar zor olsa da size en uygun modeli bulmanız için bizim de önerilerimiz olacak. Popüler ve hiçbir zaman eskimeyecek balık modeli gelinlikleri sizler için derledik.

1-Balık-Model-Gelinlikler21

Beyaz tül üzerine gri ve simli çiçeklerle süslenmiş bu model fiziğine güvenen gelin adayları kullanışlı bir model. Vücudunuzu sıkıca saran bu model fiziğinizin uygun olmaması halinde kötü bir görüntü yaratacaktır.

2-Balık-Model-Gelinlikler12

Basen bölümünün sonuna kadar dar bir şekilde inen model sonradan genişliyor. Bu tip gelinlikleri tercih ediyorsanız yürümenin oldukça zor olacağını da bilmelisiniz. Eğer daha önceden bu tip kıyafetlerde hiç deneyiminiz yoksa sizi daha da zorlayacaktır. Eğer çok fazla yürümenizi ve dans etmenizi gerektirmeyecek bir düğünse tercihiniz sorun olmayacaktır.

3-balik-model-gelinlikler

Bu gelinlik modeli diğer modellere göre daha gösterişten uzak ve sade bir model. Gelinliğin etek ucunun genişlemesi aşama aşama olduğu ve diz kapağına kadar dar gelmediği için içinde hareket etmek daha kolay. İşlemelerinin azlığı ve belindeki kibar kurdele elit bir görünüme sahip olmak isteyenlere hitap ediyor.

4-balik-etek-gelinlik-2014-2

Bu bol dantel detaylı, gösterişli gelinliğin içinde kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. Straplez yapsının üstündeki askılar her hareketinizde gelinliğinizin aşağı kaymasını önleyecek böylece hareket etmenizi kolaylaştıracaktır. Fotoğraftaki gibi dantelden yapılmış çiçek şeklindeki bir saç aksesuarıyla da gelinliğinizi kombinleyebilirsiniz.

5-sirt-dekolteli-gelinlik-modelleri-2

Ve son gelinlik modelimiz de iddialı gelin adaylarımız için. Derin sırt dekoltesi dev bir kurdele ile sonlandırılan model, en özel gününde dilediği gibi giyinmek isteyenleri bekliyor.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

4 Comments

  1. Dördüncü fotoğraftaki gibi dantelden yapılmış çiçek şeklindeki bir saç aksesuarıyla da gelinliğinizi kombinleyebilirsiniz bayanlar, gerçekten çok hoş durur. Güzel modeller var, kız arkadaşım sayesinde düzenli takip ediyorum burayı.

  2. Resimler birbirinden güzel maşallah 🙂 Tabi kızların fiziği böyle olunca, aldıkları tüm gelinlikler de mükemmel oluyor üstlerine. Bizde hayran hayran takip ediyoruz işte. Aaah ahh. Şu çikolata çılgınlığıma bir son ver Allah’ımmmm 🙂

    Şaka bir yana gelinliklerin hepsine bayıldım ya of. Çok güzeller 🙁

    • Birbirinden güzel resimleri eklemişsiniz. Teşekkür ederiz. Son zamanlarda bu türde yani balık gelinlik modelleri çok popüler olmaya başladı. Biz de kardeşimin düğününde böyle bir model kullanmak istiyoruz. Ancak fiyat konusunda pek bilgimiz yok :/

  3. Son fotoğraftaki gelinlik o kadar hoşuma gittiki anlatamam, şuan nişanlıyım 6 ay sonra kısmet olursa evleneceğim ve sitenizde bulunan gelinlik fotoğrafını bilgisayarıma indirdim.
    Gelinlik alma zamanım gelince umarım bire bir aynısınız bulabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir