En Beğenilen Kot Tayt Modelleri 2019

Kış aylarının gelmesiyle birlikte taytlar da yavaş yavaş dolabımızın ön sıralarını almaya başladı. Rahatlığı nedeniyle tercih edilen taytlarla şık olmak da çok zor değil. 2016 yılında kot tayt modellerinin de çıkmasıyla, kottan uzaklaşıp tayta yönelim arttı. Böylece rahat olmanızın yanı sıra isterseniz şık isterseniz spor olabilirsiniz.

1-Kot-Tayt-Modelleri

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz tayt modeli bu senenin en sevilen modellerinden biri. Koyu renk kot görünümünde olması tayt olduğunun anlaşılmasını zorlaştırırken sizi birkaç beden de ince gösterecektir. Aynı zamanda yüksek bel oluşu karın bölgesinde fazla kiloları olan bayanların kilolarını saklamaları için ideal.

2-sik-penti-jean-gorunumlu-tayt-rengi

Bu sene sadece taytlar da değil kotlarda da yırtık modası var. Bu model de modaya uyumlu ve tercih edilenlerden. Kotta moda olan tüm tarzları artık taytlarda da görüyoruz. Soğuk kış günlerine çok uygun olmasa da koyu renk kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz bu güzel taytı.

3-Oxxo-Kot-Tayt-Modelleri-2015

Yukarıda fotoğrafta gördüğünüz leke modelleri genellikle pantolonlarda kullanılan fakat son dönemlerde taytlarda da kendini göstermeye başlamış modellerden. Kilo olarak zayıf olan bayanların tercih etmesi gerektiğini düşündüğümüz bu modeller hareketli desenleri nedeniyle sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir.

4-Açık-Renk-Kot-Tayt-Modeli

Bu model taytlar kot pantolonlardan ayrı olarak özellikle taytlar için en çok tercih edilen modeller arasında. Kotlardan farklı olarak fermuar ve düğme sorunları olmayan bu taytların belleri lastiklidir ve bu nedenle giyip çıkartmak oldukça kolaydır.

Rahatlığına ve şıklığına önem veren bayanları mutlu edecek kot tayt modası 2016 yılı gözdelerinden. Dilerseniz bir postal ile dilerseniz bir çizme ile kombinleyecebileceğiniz bu taytlar size kendinizi rahat ve iyi hissettirecek.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

One Comment

  1. Bu modelden kız arkadaşıma almıştım çok hoşuna gitti. Giymeside çıkarmasıda çok rahat, kota benzemesi ayrı bir tarz. Üstündeykende çok rahat. Tavsiye ederim kız arkadaşlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir