En Trend Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2019

Bugün kuyruklu gelinlik modellerine yer vereceğiz. Hayallerinizdeki gelinliği bulmanız için belki bu yazı faydalı olacaktır. Bu zor kararınızda size yardımcı olacak modelleri sıralıyoruz.

1-Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Yukarıdaki dikkat çekici model cesur bayanlar için. Yarı transparan olan bu iddialı gelinlik yalnızca fiziğine güvenen gelin adayları için uygun olacaktır. Geniş sırt dekoltesi ve transparan dokusuyla tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

2-Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Hem kabarık hem de kuyruklu model kategorisine girebilecek bu gelinlik oldukça sevimli ve peri masalında çıkmış gibi. Etek kısmındaki tül detaylar ile kat kat etek modeli sizi olduğunuzdan kilolu gösterebilecek olsa da şık duruyor. Çift omuz askısı gelinliğin alt kısmıyla pek uyumlu durmasa da bu tip düşük omuzlu askıların omuzlarınızı olduğundan dar göstereceğini unutmayın.

3-Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Kuyruklu gelinlik modelleri arasında en dikkat çekici olan sanıyorum bu model. Uzun kollu olan ve kibar bir sırt dekoltesine sahip olan bu gelinliğin kollarındaki ve etek ucundaki dantel kısımlar gelinliğe daha elit bir hava katmış. Omurga üzerinde duracak şekilde eklenmiş dantel kısım yine bu senenin en favori dekoltelerinden.

4-Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Bu model bu zamana kadar paylaştığımız modeller arasında bizim en çok beğendiğimiz model oldu. Sade ama uzun tülden yapılmış bir kuyruğa sahip olan bu model çocukluğumuzda oynadığımız barbie bebeklerin kıyafetlerine benzemiyor mu sizcede?  Kim hayatındaki bir defa yaşayacağı o özel günde bu kadar güzel bir gelinliğin içinde olmak istemez ki. Bu gelinliğin kendinizi peri gibi hissettireceği garanti.

Paylaştığımız bu gelinliklerden hangisini seçerseniz seçin mutlaka ama mutlaka gelinliğinizi sevin ve bu benim tarzım diyebileceğiniz bir gelinliğiniz olsun. İşte o zaman kendini güzel hissettiği için güzel olan bir gelin olursunuz.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

2 Comments

  1. Siz özellikle son gelinliğe yani 4. sıradakine ”en iyi” demişsiniz ama bence en güzeli 3. sıradaki gelinlik 🙂 Hayatımda gördüğüm en ÖZEL gelinliklerden birine benziyor! Hayran kalmamak elde değil. Gerçi bu özel serilerin, fiyatları da kendileri gibi oldukça özeldir maalesef ki.. 🙁

  2. ilk resimdeki gelinlik gercekten muazzam. 3. resimdeki de gayet güzel görünüyor. Bir çok insan eini bu gelinliklerde görmek ister 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir