Her Eve Uyabilecek Yeni Portmanto Modelleri

Herkes içinde bir ömür geçireceği evini rahat ve şık bir şekilde dekore etmek, misafirlerini huzurlu bir ortamda ağırlamak ister. Peki eve girdiğimiz anda gördüğümüz ilk detay olan portmantolar hakkında ne düşünüyorsunuz? Biz bu yazıda sizin için 2016 yılının en trend portmanto modellerini derledik.

1Portmanto-16

Tasarımı oldukça farklı olan yukarıda fotoğrafta gördüğünüz portmanto modeli 2016 yılının en modern tasarımlarından biri. Modelin iki tarafında bulunan mont ve ceketlerinizi asabileceğiniz askılı kısım ile ortada bulunan aynalı kısım, hem kullanışlı hem de uyumlu bir görüntü sergiliyor. Aynı zamanda ahşap rengi ile beyaz rengin uyumu evinize ferah bir hava katacaktır.

2portmanto-15

Yukarıdaki model portmanto alırken aynasız fakat daha fazla yeri bulunan bir model arayanlar için uygun. Sol tarafındaki askı çanta, şemsiye gibi şeyleri asmak için tasarlanmıştır. Bir buzdolabı büyüklüğündeki diğer kısım ise tam bir elbise dolabı konsepti. Mont ve ceketleriniz için kullanmanız gereken bu kısım yana açılan kapakları ile kullanımı kolay bir özelliğe sahip. Askılığın altında bulunan çekmecele ise anahtarlarınız veya çok sık kullandığınız eşyalar için ayırılmış.

3portmanto-1

2016 Yılında evlerimizde, mobilyalarımızda en çok tercih ettiğimiz renk beyaz oldu. Hal böyle olunca portmanto üreticileri de bu tercihe uygun olarak fotoğrafta gördüğünüz portmantoyu ürettiler. Oldukça şık detaylara sahip bu modelin dolap kapağı üzerindeki damla deseni mobilyaya hareket katmış. Bu şık modelin tek olumsuz tarafı belki de gereğinden daha az yer verilmiş olan ayna kısmı olabilir.

Evinizi ilk bakışta şık gösterecek bu portmanto modellerini sizler için seçtik. Umarız siz de beğenmişsinizdir.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir