Bayan İspanyol Paça Pantolon Modelleri

2016 yılının en popüler kıyafetlerinden olan ispanyol paça pantolon modelleri bu yazımızın konusu olacak. İster yüksek bel ister düşük bel olarak tercih edin günlük hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz bu modeller hem sizi olduğunuzdan daha ince gösterecek hem de modaya uygun giyinmiş olacaksınız.

Bol-Paça-Kot-Pantolon-Modelleri-2016-1

İspanyol paça pantolonlar dönem dönem yeniden moda olan moda dünyasının vazgeçilmez parçalarındandır. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz modeller gibi bu tip pantolonlar her renk ve kumaşta tercih edilebilirler. İster jean ister kumaş olsun herkese yakışan bu modelleri spor ya da klasik olarak da kullanabilirsiniz. Paça yapısının tarzına göre tam ispanyol ya da yarı ispanyol paça olarak adlandırılan bu modelleri bacak yapınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

ispanyol_paça_pantolon_2

Fotoğrafta gördüğünüz 1 numaralı model yüksek bel olması nedeniyle dikkat çekiyor. Bu senenin trendleri arasında yer alan yüksek bel ispanyol paça ile pantolon ile birleşince oldukça dikkat çekici olmaktadır. Bu tip yüksek bel ispanyol paça pantolonlarınızı dilerseniz kazaklarla dilerseniz de crop top kısa üstlerle kombinleyebilirsiniz. Kotu kotla kombinlemek de son zamanlarda oldukça moda. İspanyol paça jean pantolonları dilerseniz kot gömleklerle de kombinleyebilirsiniz. Koyu renk ispanyol paça bir jean ile açık renk bir kot gömleği kombinleyebilir spor ve trendy bir hava yaratabilirsiniz.

İspanyol-Paça-Pantolon-Modelleri-2016-3

Daha bol ve dar olarak da tercih edilebilen bu model pantolonların kumaş modelleri de çok sık tercih edilmektedir. Ofis şıklığını yakalamak için kumaş gömleklerle tercih edebileceğiniz ispanyol paça pantolonlar iş hayatınızda hareketinizi kolaylaştıracak ve rahat bir kullanım sunacaktır.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir