En Beğenilen Prenses Gelinlik Modelleri

Her genç kız beyaz gelinlikler arasında en mutlu olacağı günün hayalini kurarak yaşar. Hayatınızda unutamayacağınız günler arasında yerini alacak o özel günde prensesler gibi görünmek ve hissetmek sizin en temel hakkınız. Biz de bu yazımızda size kendinizi içinde prenses gibi hissedeceğiniz gelinlik modellerini derledik.

taşlı-gelinlik-modelleri-2018-1

Eteği kabarık olduğu için kabarık gelinlik modelleri kapsamında da değerlendirilebilecek bu gelinlik, gelinlik denince akılda beliren hayale çok uygun. Üst kısmı straplez olan bu modelin bel bölgesinde taş işlemeli detay sizi oldukça şık gösterecek ve kendinizi bu gelinliğinde içinde çok rahat hissedeceksiniz.

Prenses-Zuhair-Murad-2016-Gelinlik-Modelleri-2

Vintage gelinlik modellerine çok güzel bir örnek olan bu gelinlik baştan sona tül detaylarıyla kaplıdır. Uzun duvak modeliyle kombinlenen bu gelinliğin içinde prensesler gibi görüneceksiniz. Düşük omuzlu modeli nedeniyle geniş omuzlu bayanların tercih etmesi gereken bu gelinlik modelinin sırt detayı da V şeklindedir.

en-beğenilen-2016-Prenses-Gelinlik-Modelleri-3

Kabarık etekli gelinlikler arasında en şık olanlardan biri olan bu modelin üst kısmı taşlıdır. Derin göğüs dekoltesiyle dikkatleri üzerine çeken bu modelin etek kısmında kullanılan kabarık tül detayları ilgi çekici ve kibar bir görünüm vermektedir. Prenses gelinlik modelleri arasında iddialı bir yere sahip olan bu modeli fiziği konusunda da iddialı kişiler tercih etmelidir.

2017-prenses-kabarik-gelinlik-modelleri-471430-4

Tüm bu modelleri arasında fazlaca kabarık olan etek modeliyle dikkat çekiyor bu model. Etek kısmı bu kadar iddialı olunca üst kısmı oldukça sade olan bu modeli zayıf gelin adaylarının tercih etmesi daha uygun olacaktır. Kilo sorunu olan gelin adaylarını bu tip gelinlikler daha kalın göstermekte ve fiziklerine uygun düşmemektedir.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir