Yeni ve Modern Bayan Kaban Modelleri

Kış ayları yaklaştıkça kaban ihtiyaçları da ortaya çıkmaya başladı. Dilerseniz eski kabanlarınızı yenilemek için dilerseniz de 2016 yılının en moda kaban modellerine ulaşmak için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Tüylü ve kabarık modellerden uzun modellere kadar her bedene ve her bütçeye uygun olacak bu modellerden kendinize yakışanı bulmak çok zor olmayacak.

2016-bayan-kaban-modelleri-1

Fotoğrafta gördüğünüz kırmızı renkli ve beli kemerli kaban modeli jeanlerinizle rahatlıkta tercih edebileceğiniz spor bir modeldir. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de çok moda olan bu model hem sizi sıcak tutacak hem de rahatlığınızı göz önünde tutacak.

resimli-bayan-renkli-kaban-modelleri-2016-fikirleri-2

Bu degaje yaka model yaşı biraz daha ilerlemiş bayanlar tarafından tercih edilen bir modeldir. Yakanın geniş ve dökümlü olması, aynı zamanda 2 farklı renkten oluşması hem spor hem şık bir görünüm vermektedir. Belden bağlamalı olması nedeniyle kilo fazlası olan bayanların da rahatlıkla tercih edebileceği bir modeldir.

Kaban-modelleri-bayan-2017-3

Klasikler arasında çoktan yerini almış olan bu model son derece şık bir modeldir. Kışın soğuk ve karlı günlerinde rahatça kullanabileceğiniz bu model yapı olarak da rüzgarı geçirmemesi ile tercih nedenidir. 2016 yılında bu gibi uzun ve boğazlı kaban modellerini tercih etmeniz atkı ya da boyunluk kullanma ihtiyacınızı ortadan kaldıracaktır. Aynı zamansa fermuar detayının yanda kullanılması da kabana ayrı bir hava katmıştır.

sık-Bayan-Kaban-Modelleri-4

İki renkli olarak tercih edilen bir başka model de fotoğrafta gördüğünüz modeldir. Kahverengi ile siyahun uyumu bu klasik model de son derece göz alıcıdır. Asimetrik modeli ile dikkat çeken bu model kış aylarında sizi sıcacık tutacak.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir