Kış Mevsimi Sezonuna Özel Hit Parçalar

Kış mevsimini sonuna kadar hissettirdiğimiz bu günlerde güzelliğinden ve şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar için hazırladık bu yazıyı. Kış ayları moda dünyasının sevdiği aylardandır. Kat kat giyinmek suretiyle tüm fazlalıklarımızı kapatabildiğimiz şu günlerde çok sevdiğimiz trikoları da bol bol kullanabiliyoruz. Mağaza vitrinleri çoktan kışlık kıyafetlerle dolmuşken bu sizin de kış aylarını sevmeniz için yeterli bir neden olmalı. Peki nedir bu kış aylarında dolabımızdan ayırmamamız gereken kıyafetler?

Trikolar

Kışa özel en sevilen parçaların başında trikolar geliyor. Çeşit çeşit renk ve modele sahip olan triko kazaklar kombin çeşitliliği yaratma açısından da oldukça önemli. İster jean pantolonlarla ister midi boy eteklerle kombinleyebileceğiniz bu triko kazaklar kış mevsiminde dolabınızın baş köşesinde yer bulacak her daim.

Hırka ve Kabanlar

Kış mevsiminin olmazsa olmazları hırka ve kabanlarda sıra. İster tişört giyin ister yırtık jean pantolon, bu hırka ve kabanları bu aylarda dolabınızdan eksik etmeyin.

Peluşlar

Kürke karşı olduğumuzu söylememize gerek yok sanırım. Tüm canlıların yaşam hakkında saygı duymamız gerektiğini bilerek kürklerin yerini peluşlara bırakıyoruz.Peluşlarla da kürklerle olduğu kadar şık ve güzel görünebilirsiniz.

Şallar

Bu sene şallar şekil değiştirip battaniye formunu aldılar. Battaniye şallar hem sıcak tutuyor olmaları hem de panço niyetine kullanılıyor olması nedeniyle de tercih ediliyor.

Bot ve Çizmeler

Bu sene bilekte biten botlar sadece kış mevsiminde değil yaz aylarında da oldukça modaydı. Bir çok markada yaz sezonlarında da görmeye alıştığımız bu kısa botlar kış aylarında da jean pantolonlarla çok sık kullanılıyor. Dilerseniz mini etek ya da elbiselerin altında kullanacağınız çizmeler de çok popüler. Bu öğeleri dikkatle uyguladıktan sonra kış mevsiminde de şık olmak çok kolay.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir