Saçlarınızı Denizden Çıkmış Gibi Gösterecek 6 Adım!

Saçlarınız kolay yıpranır ve kırılır. Yıpranan ve kırılan saçlar ise çok zor taranır. Tararken fırçaya dolanan ve düğüm olan saçları hatırlamak bile istemiyoruz. Zor şekillenen saçları kullanmak için herkesin önerisi kuşkusuz saç düzleştiricileri. Peki ama saçlarınızı düzleştirmek için ve şekil vermek için kullandığınız saç düzleştiricilerin saçlarınıza verdiği zararlar? Eğer siz de saçlarınızı denizden yeni çıkmış gibi doğal ve etkili yapmak istiyorsanız bu önerilerimize kulak verin.

Bu saç modelini denerken bilmeniz gereken bir şey var. O da 902lı yıllarda oldukça popüler olan dağınık saç modeline yaklaşmamanız gerektiği. Bu saç modeli 90’lı yılların modası olan o saç modelinden oldukça farklı.

Deniz Tuzu Saç Spreyi ile Saçlarınız Denizden Çıkmış Gibi

Deniz tuzu içeren saç spreyleri son günlerde oldukça popüler bir hal aldı. Bunun nedeni tabiki de bahsettiğimiz bu saç modeli. Hem doğal hem de kolay şekil vermek adına bu spreyler hayatınızı çok kolaylaştıracak.

Dünyaca ünlü saç tasarımcılarından olan Bronwen Melvin, bu deniz tuzu spreyiyle şekil verilen saçların gerçekten etkileyici ve seksi bir görünüme kavuşturduğunu söylemişti. Haksız da sayılmaz. Hiç çaba sarfetmeden de güzel olabilirim demenin en basit yolu haline gelen bu saç modeli gerek Scarlett Johanson’da, gerek Sienna Miller’de gerekse de Kate Moss da durduğu gibi sizde de duracak. Beklenmedik zamanların en uygun saç tarzı olan bu model hem gösterişli hem de çok sade.

Bu saç modeli için öncelikle saçlarınızı katlı model kestirmelisiniz. Sonrasında saçlarınızı yıkayıp deniz tuzlu saç spreyi sürün. Ve hayalini bile kuramayacağınız kadar güzel dalgalara sahip bir saça kavuştunuz bile. Kısa sürede etkili ve gösterişli saçlara sahip olmak işte bu kadar kolay!

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir