Mutluluk Çubuğu Ve Penis Protezi Hakkında Her Şey

Penis protezi penisin sertleşmesini sağlamak için sıvıyla doldurulan iki yapay silindirdir. Deri altına ve penisin sertleşme bölgelerine yerleştirilir. Bu ürünler 1973’ten beri kullanılmaktadır. Penis protezi sertleşme sorununun önüne geçmek için kullanılan en etkili ve anında çözüm sağlayan yöntemlerden birisidir. Mutluluk çubuğu olarak da adlandırılan penis protezi haplardan çok daha pratik bir çözüm sağlar. Hap kullandıktan sonra bir müddet beklemeniz gerekirken, bir penis protezi ( mutluluk çubuğu ) ameliyatı geçirdikten sonra, ameliyatın ardından 6 hafta geçmişse eğer cinsel ilişkiye girebilir ve hemen penisinizin sertleşmesini sağlayabilirsiniz.

Mutluluk Çubuğu Ne Tedavi Ediyor?

Erektil disfonksiyonlu (ereksiyon olamama) erkekleri tedavi etmek için bir penis protezi ( mutluluk çubuğu ) kullanılır. Bu erkeklerin çoğu, mutluluk çubuğu yerleştirilmeden önce oral ilaçları denemişlerdir. Ayrıca penis protezi Peyronie hastalığının tedavisinin bir parçası olabilir. Bu ürünler penise uzunluk katmaz. Çoğu hasta nasıl kullanılacağını öğrendikten sonra penis protezinden çok memnundur. Penis protezinin memnunluk seviyesi haplardan çok daha fazladır.

Penis Protezi Nasıl Çalışır?

Şu anda iki temel penis protezi türü bulunmaktadır. Her ikisi de çok etkilidir ve penisteki hissi değiştirmemektedir. Penis protezine dair şu anda elde penisin işlevini etkilemesine dair bir etki bulunmamaktadır. Sertleşme problemini engellediği gibi siz istediğiniz anda sertleşme imkanı da sağlayabilir. Dediğimiz gibi İki temel penis protezi bulunmaktadır. Bunlardan birisi esnetilebilir penis protezi, bir diğer ise şişirilebilir penis protezidir.

Esnetilebilir Penis Protezi

Bu cihazlar, protezin pozisyona getirilmesine izin veren merkezi bir dizi segmente sahip yarı katı bir tüptür. Cinsel aktivite ile ilgilendiğinde, bu protez yukarı yönde düzeltmeye izin verir. Tekrar penisinizin eski haline gelmesini istiyorsanız, protez aşağıya doğru yönlendirilebilir. Esnetilebilir protez, son derece düşük başarısızlık oranlarına sahiptir ve kullanımı kolaydır. Kullanım pratikliğinden dolayı, doktorunuza danışarak bu protez çeşidini tercih edebilirsiniz. Tabii doktorunuzun önerilerine kulak asmanız önemlidir.

Şişirilebilir Penis Protezi

Şişirilebilir bir penis protezi, sıvının bir depolama alanından alınmasına ve penis içindeki silindirlerin doldurulmasına izin verir. Testisin yanındaki skrotuma bir pompa yerleştirilir, böylece hasta istendiğinde bunu şişirebilir. Bu protez normal ereksiyonu en yakından taklit eder. Genellikle bu protezi kullanan hastaların partnerleri şişirilebilir protez türünün en doğal ereksiyon görünümüne sahip olduğunu söylemektedirler, hasta görüşleri de bunu savunan niteliktedir.

Penis Protezini Kimler Kullanabilir, Acı Veriyor mu?

Erektil disfonksiyonu(Sertleşme Sorunu) olan herhangi bir hasta, penis protezi için olası bir adaydır. Yerleştirme için ameliyat gerektirir. Genel olarak ve kılavuzlara göre, hastaların protez yerleştirmeyi düşünmeden önce oral tedaviyi kullanmamaları için bir nedenleri olmalıdır. Çoğu hasta ameliyattan sonra şişlik ve iltihaplanma nedeniyle bir miktar ağrı hisseder. Bu genellikle kısa ömürlüdür. Ağrı düzeldiğinde, hasta genellikle protezi kullanmaya başlayabilir. Sağlığınız için herhangi bir engel teşkil etmiyorsa kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için şu adresi https://www.mutlulukcubugu.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir