Kumral Saç Renkleri ve Kumral Saç Modelleri

Bir çok kadının doğal saç rengi olan kumraldan bahsedeceğiz size bu yazımızda. Sarı renkten hoşlanmayan fakat açık renk tercih edenlerin favorisidir kumral renk. Hem koyu renk tene sahip olanların hem de beyaz tenlilerin sevdiği kumral rengi son sezonla birlikte iyice popüler oldu. Biz de bu yazımızda size kumral saç rengi ve kumral saç rengine yakışacak saç modellerinden bahsedeceğiz.

Kumral rengin bir çok tonu olsa da içerisinde kızıl ya da kahve tonu barındırmayan bir renktir. Eğer siz de içinde kızıl parlamalar ya da koyu kahverengi tonları olmayan bir kumral renk arayışındaysanız saçlarınızı platin rengine gelecek kadar açtırmalısınız. Sonrasında kumral renge boyamanız halinde dilediğiniz kumral tonuna ulaşmış olursunuz. Açma işlemi saçlar için her ne kadar zararlı olsa da doğru elde edebilmek adına biraz zahmete girmek gerekiyor.

Kumral saç rengi her ne kadar tek ton gibi bilinse de açık ya da koyu gibi seçenekleri de mevcuttur. Bu kumral rengin yanı sıra küllü kumral, bakır kumral ya da kızıl kumral gibi tonlar da mevcut. Tercihiniz kumraldan yana olacaksa bir çok seçim hakkınız var demektir. Saydığımız bu tonlar kumral renge göre daha ışıltılı ve daha hareketli renklerdir. Eğer küllü kumraldan yana kullanacaksanız tercihinizi küllü kumral saç rengi yazımızı okumanızı öneririz. Düz, doğal ve kızıllık içermeyen bir kumral rengi arıyorsanız bu yazımızın sonunda yer vereceğimiz fotoğraflara bakabilir, size hangi tonun daha çok yakışacağı konusunda kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Yaz kış demeden severek kullanacağınız bu renk, makyajlı ya da makyajsız olarak da sizi iyi gösterecek, doğal bir görünüm kazanmanıza faydalı olacaktır.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir