Gardırobumda Mutlaka Olması Gereken 3 Parça!

Eğer güzel ve şık görünmek istiyorsanız bilmeniz gereken ilk şey vücudunuzdur. Nasıl bir vücut yapısına sahip olduğunun farkında olmadan, nelerin yakışıp nelerin yakışmayacağını bilmeden bir giyim zevki oluşturmak çok da mantıklı olmak. Kendi zevkinizi kıyafetlerinize yansıtmanın yanı sıra dikkat etmeniz gereken de bazı şeyler vardır. Hangi kıyafet ne ile kombinlenir, hangi kıyafetin altına ne çeşit bir ayakkabı giyilir gibi sorulara cevap bulmak sizin giyim zevkinizi de geliştirecektir. Eğer henüz yolun çok başındaysanız size önerebileceğiniz şey gardırobunuzda mutlaka olması gereken parçaları temin etmekle başlamak olacaktır. Peki nedir bu herkesin gardırobunda mutlaka bulunması gereken kıyafetler?

Siyah Elbise

Modayla alakalı olsun ya da olmasın herkesin dolabında mutlaka bir adet siyah elbise bulunur. Özel bir davete ya da acil olarak hazırlanıp çıkmanız gereken bir anda kurtarıcınız olacak siyah mini elbise hem vücut yapınıza hem de zevkinize uygun olmalı. Zaman ve mekan kavramlarına takılmadan giyip kullanabileceğiniz bu siyah elbiseler kombin açısından da oldukça kolaydır. Kullandığınız aksesuarlara ve ayakkabı tercihinize göre tarzı da değişebilen bu elbise modeli her daim gardırobunuzda olmalı.

Beyaz Tişört

Beyazın yakışmadığı kimse yoktur. Bu nedenle dolabınızda mutlaka olması gereken parçalar arasında yer alıyor beyaz tişört. Hiçbir çaba sarfetmeden güzel olmak isteyenler için mutlaka bulundurmaları gereken bu basic beyaz tişörtleri dilerseniz abiye olarak dilerseniz de spor tarzda kombinleyebilirsiniz. İster V yaka ister bisiklet yaka tercih edin bu tişörtle basit şekilde kombinlerinizi yaratıp zamandan tasarruf edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey bedeninize yapışan bir tişört yerine daha bol bir tişört tercih etmenizdir. Bu şekilde hem kıyafetlerinizin içerisinde rahat olursunuz hem de cool bir hava yaratırsınız.

Deri Ceket

Her sezon trend olan deri ceket modası nedeniyle bu klasik denebilecek parçayı gardırobunuzdan ayırmamalısınız. Siyah, işlemeleri olmayan bir deri cekete sahip olmak hızlı kombin demektir. Modası hiçbir zaman geçmeyen bu deri ceketleri dilediğiniz tarzda kombinleyebilirsiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir