Sonbahar Düğününde Nasıl Giyinilir?

Soğuk kış günlerinden hoşlanmayıp sıcak yaz günlerinde riski göze almak istemeyenler için en ideal düğün mevsimi sonbahar. Özellikle kırda, deniz kenarında ya da havuz başında düğün planlayanlar için en ideal mevsimdir. Peki sonbahar aylarında yapılacak düğünlerde ne giymeli? Ne tür abiyeler tercih etmeniz gerekiyor biliyor musunuz? Moda ve giyim konusunda bu alanda yardıma ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

Şık ve Feminen Sonbahar Abiyeleri

Eğer mevsimler arasında geçiş mevsimi sayılan sonbaharda katılacağınız düğünlerde ne giyeceğinizi bilmiyorsanız, feminen ve şık görünmek istiyorsanız işte sahip olmanız gereken abiye elbise modelleri.

Bu mevsimde katılacağınız düğünlerde tercih etmeniz gereken abiye modellerinin en önemli özelliği derin yırtmaçlara sahip olmaları. Dilerseniz ik parçadan oluşan abiyeler de tercih edebilirsiniz. Balıkçı model elbiseler her senenin trend abiye parçaları arasında yer aldığı gibi bu sene de oldukça popüler. Bu tip balıkçı model elbiselerde derin sırt dekolteleri de beklenen ve uygun görünen dekoltelerdir.

Moda Renklerde Sonbahar Abiye Elbiseleri

Her sene olduğu gibi bu senede sonbahar aylarında uçuş uçuş şifonlardan yapılmış abiye elbiseler çok moda. Özellikle asimetrik kesime sahip olan şifon elbiseleri bu senenin trend renkleri olan haki yeşili, gül kurusu, bordo ve siyah renklerde tercih edebilirsiniz. Hollywood ünlülerinin kırmızı halıda bile tercih ettiği bu abiye elbiseler sizi de katılacağınız sonbahar düğünlerinin ilgi çekici ikonu haline getirecektir. Bu tip abiye elbiselerle romantik görünümlü örgü saçlı modeller, topuzlar ya da kıvırcık halde toplanıp dağınık şekilde modellenmiş saçlar tercih edebilirsiniz. Hem sonbaharın rüzgarlı havasına hem de katılacağınız düğünün klasik tarzına uygun olacak olan bu kombin ile hem çok rahat olacaksınız hem de kendinizi çok şık ve güzel hissedeceksiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir