En Trend Tesettür Deri Ceket Kombinleri ve Fiyatları

Havaların soğumasıyla birlikte ceketler dolaplarımızda yeniden yerlerini aldılar. Yaklaşan bayram dönemi için kendinize kıyafet arayışındaysanız ceket iyi bir tercih olacaktır. Bu senenin modası olan tesettür deri ceketler ve kombin önerileri bu yazımızda olacak.

deri-ceket-kombin-ve-fiyatlari

Kış aylarında genel olarak tercihlerimiz kaşe kabanlar oluyor. Fakat özellikle sonbaharda kaşe kaban ve ceketler fazla geleceğinden deri ceketler çok daha uygun olacaktır. Deri ceketlerle çok farklı kombinler yapabileceğiniz gibi deri yeleklerle de harika kombinler yaratabilirsiniz. Deri ceketlerinizi dilediğiniz boyda tercih edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey kısa deri ceketler kullanmanız halinde altına daha geniş ya da bol kesim olan etek ve pantolonlar giymelisiniz. Fotoğrafta gördüğünüz kısa deri ceketler Kayra markasına ait olmakla birlikte fiyatı yaklaşık 70 TL. Bu tip koyu renk kısa deri ceketleri daha ilgi çekici renklerle kombinleyebilir, ister klasik ister spor tarzda kullanabilirsiniz.

tesettur-deri-ceketler

deri-ceket-kombini

Kısa deri ceketler genellikle kombinlenmesi zor parçalardır. Tesettür modasında deri ceketleri elbiselerin üzerine giyebileceğiniz gibi pantolon üstüne tunik giyerek de kombinleyebilirsiniz. Aynı tonlarda alacağınız deri çantalar kıyafetlerinizi bir bütün halinde gösterecek ve kombininizi tamamlayacaktır. Tesettür modasına en uygun olan uzun deri ceket modelleri kombinleme açısından çok daha kolaydır.

deri-ceket-kombinleri

Düz renk ve modellerdeki uzun deri ceketleri her tip kıyafet ile kombinleyebilirsiniz. İsterseniz elbiseler isterseniz de pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bu ceketlere Azra Özer markasından 250 TL gibi bir fiyata sahip olabilir, tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir