Bu Yılın Popüler Tesettür Blazer Ceket Kombinleri

Tesettür modasının vazgeçilmezi olan blazer ceketler her dönem popüler. Bu yazımızda sizlere tesettür modasının demirbaşlarından olan blazer ceketler ve kombin önerilerinde bulunacağız.

tesettur-giyim-blazer-ceket

Blazer ceket kombinlerinden ilki yukarıda fotoğrafta gördüğünüz Büşra Erdoğan’a ait. Siyah düz kesim eteklerle kombinleyebileceğiniz renkli blazer ceketlerinizi her tarzda kullanabilirsiniz. Farklı renk tonlarını kullanarak retro bir tarza da ulaşmak mümkün.

blazer-ceket-kombinleri

Spor tarzla pek arası olmayıp klasik tarzı benimseyenler için blazer ceketler zaten vazgeçilmez. Klasik tarza farklı bir bakış açısı getiren Butik Simge’nin mavi etnik desenli blazer ceketleri tesettür için ayarlanmış uygun bir boyda. Dilediğiniz pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bu ceketlerin bazı modellerinin yaka kesimleri bisiklet. Bu bisiklet yaka ceketleri dilerseniz gömleklerle dilerseniz de yakalı bluzlarla kullanabilirsiniz. Soldaki fotoğrafta gördüğünüz beli büzgülü olan ceket modellerinin ise daha ince kumaşlardan yapılmış eteklerle kullanmanız uygun olacaktır.

tesettur-blazer-beyaz-ceket-kombin

İçinde  bulunduğumuz mevsime en uygun renk kuşkusuz beyaz. Beyaz rengi blazer ceketlerde de kullanmasak olmaz. Blazer ceket seven tesettürlü kadınların beyaz renkli ceket tercihleri genellikle tunik boylarında olanlar. Bu tip ceketlerin krep kumaştan tasarlanmış olanlarını seçerek hem daha fresh bir hava yaratabilirsiniz hem de salaş görünümle klasik tarzı kombinleyebilirsiniz.

blazer-tesettur-ceket-kombinleri

Beyaz renk haricinde farklı renk seçenekleri tercihinde de bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz renkte kullandığınız bir blazer ceketi içine giydiğiniz daha açık ve soft renklerdeki bluzlarla kombinleyebilir, dar paça pantolonlarla klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Altına giyeceğiniz, son dönemin popüler ayakkabıları olan stilettolarla hem genç bir görünüme kavuşursunuz hem de modaya ayak uydurursunuz. Bu tip kombinlerin üzerine elde taşıyabileceğiniz mini çantalar kullanmalı, görünümünüzü oldukça basit tutmalısınız. Blazer ceketler ve kombin önerileri üzerine yazdığımız bu yazıyı okumanız halinde modadan uzak durmanız imkansız.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir