En Çok Yaptırılan Flash Dövme – Tattoo Modelleri

Bugün sizlere 2016 yılının en popüler dövme şekillerinden olan Flash dövmelerden bahsedeceğiz. Kalıcı dövme yaptırmak istemeyenler için seçtiğimiz flash dövmelerin en dikkat çekici olanlarını sizler için derledik. Metalik renkte ve altın renginde kullanılan flash dövmeler moda sektörüne 2016 yılında giriş yaptı. Hem aksesuar olarak hem de dövme olarak kullanabileceğiniz bu modellere gelin birlikte göz atalım.

1esmer-tende-flash-tattoo

Yukarıdaki fotoğrafı altın rengindeki flash dövmelerin, koyu renkli tenlerde nasıl durduğunu göstermek için yayınladık. Tercih edilen dövme rengi koyu renkli tenlerde daha ışıltılı durduğu gibi, ince detaylarla süslenmiş model şıklığı yansıtıyor.

2flash-tattoos-gold-silber

Gerçek dövme yaptırmadan önce, çekeceğiniz acıya göre yer seçimi yaparken flash dövmeleri yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi korkmadan ensenize yaptırabilirsiniz.

3flash-tattoo-w540

Yukarıda fotoğrafta gördüğünüz kişi de tercih olarak altın renkli dövmelere yer vermiş vücudunda. Omuzlarda tercih edilen dövme şekli kıyafete dahil olan bir parça gibi duruyor ve Yunan esintileri taşıyor. Flash dövmelerin gerçek dövmelerden en önemli farkı, aksesuar olarak kıyafetinizle tam senkron olarak kullanılabilmeleri.

4sırtta-şık-flash-dövmeler

Yazıda yer verdiğimiz modellerden ayrı olarak flash dövme modellerini yazı şeklinde de kullanabilirsiniz. Yukarıdaki fotoğrafta omuzda kullanılmış “Life is a beach” dövmesi hem yaza uygun hem de oldukça esprili.

5dfa04eb1-3a1b-4341-bedd-6177ea8ed6f7

Biliyorsunuz ki dövmeleri hislerimize tercüman olmaları, hissettiklerimizi dışavurmaları için yaptırıyoruz. Dore renkte tercih edilmiş “Love” dövmesi aşkınızı ilan etmenin en sükseli hali.

5gecici-flash-tatoo-dovme-modeli-5

Yazı da bahsettiğimiz gibi flash dövmeler aksesuar olarak kullanmaya gerçek dövmelere göre daha yatkın. Sıcak yaz aylarınızda uzun kolye şeklinde yaptıracağınız flash dövme modellerini mayonuz ile bile kombinleyebilirsiniz.

2016 yılının favori dövmeleri flash dövmeler ile modern bir görüntüye kavuşurken kıyafetlerinizle uyumlu aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Siz bu yeni akım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir