Bu Yılın En Etkileyici Kot Gömlek Kombinleri

Hem günlük hayatımızda hem de iş hayatımızda smart casual akımına uygun olarak tercih ettiğimiz kot gömlekler, moda dünyasına adım attıkları andan itibaren en popüler kıyafetler. En bilinen markalarda, tüm vitrinlerde kendine yer bulan kot gömlekleri, kombinleme açısından da seçenekleriniz sınırsız. erkeklerde-kot-gomlek

Hem kadınlar hem erkekler tarafından bolca tercih edilen kot gömlekler, özellikle erkek modasında nasıl kombinlenir sorusuna cevap bulacağız.

Spor Şıklık

Erkek giyiminde kot gömlekler sade olarak ok tercih ediliyor. Sade ve özel bir modele sahip olmayan kot gömleğinizin altına kahve tonlarında tercih edeceğiniz bir pantolonla hem spor hem de şık bir tarza sahip olabilirsiniz. Dilerseniz pantolonunuzun tonlarında seçeceğiniz deri bilekliklerle de tarzınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Smart casual tarza bu kombinle başarılı bir örnek oluşturabilirsiniz.

kot-gomlekler

Spor şıklık size yetmiyorsa kot gömleklerle şık bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Kot gömleğinizin üzerine alacağınız keten bir ceket ile ceketinizin tonlarına uygun olarak seçeceğiniz deri bir saat ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ceketinize, zıt renklerde bir mendil de ekleyebilirsiniz.

kot-gomlek-kombinleri

Kim demiş kot gömleklerle kravat takılmaz diye? Kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde kışlık koyu renk bir takımın içine kot gömlek giyebilir, gömleğinizin üzerine yine kış aylarına uygun bir kravat takabilirsiniz. Bu şekilde çok sevilen kot gömleklerinizi takım elbiselerinizle kombinleyebilir, iş hayatınıza uygun hale getirebilirsiniz.

erkekler-icin-sik-kot-gomlek-kullanimi

Hollywood yıldızları tarafından da tercih edilen siyah takım elbise içine kot gömlek tercihi neden sizin de tercihiniz olmasın? Klasik şıklıktan vazgeçemeyen erkeklerin tercihi olan bu kombin için oldukça sade kot gömlek modellerini tercih etmenizde fayda var. Kombininizi siyah deri kayışlı saatlerle tamamlayabilir, şıklığınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz. Saydığımız tüm bu kombin önerileri ile kot gömleklerin spor kullanıma uygunluğu hakkında oluşan ön yargıları kırabilir, insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

  1. Çok güzel kombinler paylaşmışsınız. Özellikle son kombin çok hoşuma gitti. İlerleyen zamanlarda bu kombini deneyeceğim, teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir