Popüler Olmuş 5 Gelin Buketi Modeli

Gelin çiçekleri, bir gelinin adeta tamamlayıcı parçası olarak bilinir. Hem gelinin elinde tuttuğu hem de salonun ya da arabaların süslendiği bu çiçekler bu nedenle oldukça dikkatli seçilmelidir. Siz de eğer gelinliğinizi, düğün mekanınızı seçtiyseniz sırada işin en eğlenceli kısmı olan buket seçimi gelecektir. Siz de gelin buketi seçimi konusunda fikre ihtiyaç duyuyorsanız bu yazımız tam size göre!

kirmizi-gelin-buketi

Kırmızı Gül

Aşkı çağrıştıran çiçek olarak bilinen kırmızı gül, aslında gelin buketlerinde de en çok kullanılan çiçektir. Özellikle beyaz gelinlik üzerine harika görünen bu çiçeğin modası bu gidişle zaten hiç geçmeyecektir. Siz de hem anlamlı hem şık hem de güzel bir buketiniz olsun istiyorsanız gülden bir demet yaptırabilirsiniz.

gelin-buketi-lale

Lale

Son zamanların trend çiçeklerinden birisi de lale. Özellikle ilk bahar gelinlerinin tercih ettiği bu çiçek yaz düğünlerinde de kullanılıyor ve daha çok zarafeti ve asaleti çağrıştırıyor.

beyaz-gu%cc%88l-gelin-c%cc%a7ic%cc%a7eg%cc%86i

Beyaz Gül

Masumiyetin simgesi olan beyaz gül, beyaz gelinliğiniz ile son derece uyumu olacaktır. Beyaz gül genellikle ilkleri temsil eder ve bu da gelin buketi için son derece anlamlı olacaktır.

papatya-gelin-buketi

Papatya

Papatya, masum sevginizi simgeleyen en önemli çiçeklerdendir. Kır düğünleri için daha çok tercih edilen papatya ayrıca doğallığı ve minimalliği de simgeler.

rengarenk-karis%cc%a7ik-gelin-buketi

Karışık Buketler

Eğer siz de rengarenk bir buketiniz olsun isterseniz farklı çiçek türlerinden oluşan bir buket de yaptırabilirsiniz. Kır çiçekleri örneğin bir arada kullanıldığında harika bir görüntü ortaya çıkarabilmekte. Siz de kapalı mekanlarda bu tür çiçekler kullanabilirsiniz.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

8 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir