Yılın En Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri

Bugün size gelinlik arayışınızdan sonra en çok zorlayacak olan gelinlik ayakkabısı arayışınızda yardımcı olacağız. Günlük hayatımızda bile giyeceğimiz ayakkabıların rahatlığına, kıyafetimizle uyumuna dikkat ederiz. Aynı özeni hatta fazlasını ise en özel günümüz olan düğün günümüzde gösteririz. Bu yazıda size gelinliğinizin altına seçebileceğiniz gelinlik ayakkabısı modellerinden örnekler vereceğiz.

Platform-Topuk-Gelin-Ayakkabısı-Modelleri-2016

Yukarıdaki model platform topuklu ayakkabı isteyenler için uygun bir model. Topuğunda yer verilmiş taş detayları, eğer taşlı bir gelinliğiniz varsa oldukça uygun olacaktır. Tam tersi şekilde sade bir gelinliğiniz var ise de biraz hareket ve ışıltı katmak için de bu ayakkabıyı tercih edebilirsiniz.

Kukla-gelin-ayakkabi-topuklu-babet162

Bu fotoğrafta gördüğünüz ayakkabılar genelde kişiye özel olarak tasarlanan ayakkabılardır. Eğer gelin ayakkabınız fabrika ürünü değil sadece size özel olsun istiyorsanız böyle bir modeli tercih edebilirsiniz. Sosyal medyada bu tip bir ayakkabı tasarlatabileceğiniz çok sayıda kişi mevcut. Ayakkabınıza dilediğiniz şekil ve resimleri yaptırabilir, eşinizin ve kendi isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Ayakkabım çantamla uyumlu olsun derseniz aynı tarzı çantanızda da kullanabilirsiniz. Bu tip renkli tasarımlarla uyumlu olması için gelin çiçeğinizi koyu renk ve tek renk seçmeye özen gösterin

converse-gelin-ayakkabısı-yapımı

Üretildiği günden beri, yıllardır popüler olan Converse markası, bazı rahatına düşkün gelinler tarafından gelin ayakkabısı olarak da kullanılıyor. Genellikle kır düğünleri gibi açık hava ve topuklu ayakkabılarla yürümenin zor olduğu mekanlarda yapılan düğünler için tercih edilen bu modeller farklı olması için modifiye ediliyor. Burun kısmı taşlarla süslenmiş, yan kısmında soyadınıza yer verilmiş olan bu modeller hem rahat etmeniz için mantıklı bir tercih olacak.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

3 Comments

  1. Yüksek topuklu süslü ayakkabılar yerine converse tarzı sade ayakkabılar daha sevimli duruyor bence. Ben olsam sevgilimin converse giymesini isterim evlenirken.

  2. Topuklu ayakkabıların seksapatilesi oldukça yüksek ancak kişiden kişiye değişen bir durum bu maalesef ki. Yani birçok kadına yakışmazken, bazı kadınlara da İNANILMAZ derecede yakışabiliyor. Bu durumun biraz da ince/kalın bilek durumuyla ve o kişinin boyuyla da doğru orantılı olduğunu düşünüyorum.

    Ama Converse’ler yok muuu, onlar VAZGEÇİLMEZ.. 🙂 Herkese uyan, müthiş bir model.

  3. Özellikle ikinci resimdeki oldukça şık duruyor. Yılın trendlerinden biri denilebilir. Tam hediyelik tarzda bir ayakkabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir