Yeni Modern Erkek Genç Odası

Daha önce yeni doğan bebekleriniz için oda takımı önerilerinde bulunmuştuk. Bu yazımızda ise erkek çocuklarınız için genç  odası tavsiyelerinde bulunacağız. 2016 erkek genç odası takımları içerisinde mutlaka hoşunuza gidecek bir model olacaktır. Oğlunuz yalnız ve arkadaşlarıyken güzel vakit geçirebileceği bu modellerin arasında en uygun olanı seçmekte zorlanacaksınız.

1yeni-cikan-modern-erkek-cocuk-odasi-modelleri-2015-gorselleri

Genç erkek odaları için en çok tercih edilen modellerden biri  denizci ve çapa modelleri. Denizi ve denizde vakit geçirmeyi seven erkek çocuklarınız için mavi ve kırmızı renk ağırlıklı bu modeller hem ders çalışırken hem de arkadaşlarıyla vakit geçirirken mutlu hissettirecektir kendini. Dolapta yer alan küçük martı ve çapa desenleri mis gibi deniz esintisini odalarınıza taşıyor.

2Twin-Kids-Bedroom-Decorating-Ideas-for-Boys-Interior-Furniture-

Geometrik modellerden hoşlanan erkek çocuklarınız için önerimiz bu oda takımı olacak. Oğlunuzun arkadaşlarıyla iyi vakit geçireceği bu oda takımı dağınık görünüşüyle ruhunu da özgür bırakacak. Oyun alanı görüntüsü veren bu takım özellikle oyun ve eğlenceye düşkün erkek çocukları için ideal bir model.

3older-boys-surfing-themed-b

Daha klasik modellerden hoşlananların tercihi olan bu model 2016 yılına damga vuracak. Tüm detayların düşünüldüğü bu model kahverengi ağırlıklı olmasıyla klasikler arasına giriyor. Yatak başındaki yazı detayı ve bol tutulmuş kitaplıklarıyla derli toplu bir hava veren bu model, derslerine ağırlık veren erkek çocuklarınız için uygun olacaktır.

4bebek-odası-takımları-ve-fiyatları-ankara

Bu fotoğrafta gördüğünüz araba modeli yataklar daha küçük yaştaki erkek çocuklarınız için idal. Çok canlı bir renge sahip olan bu yatak odası takımı başlığındaki “Arabalar” filmi karakteriyle erkek çocuklarınızın gözdesi olacak. Erkek çocuklarının en sevdiği oyuncakları olan arabalarından uyurken bile hiç ayrılmayacakları bu model çocuğunuzun en çok sevdiği model olacaktır.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir