Uygun Fiyatlı Ağva Otelleri ile Tatil Fırsatı Sizi Bekliyor

Yeşilliklerle dolu doğasıyla beraber, iki nehrinin denize aktığı yere Ağva diyoruz. Mükemmel bir hava yapısına ve 4 mevsimlik tatil alanına müsait olan Ağva, tam anlamıyla kafa dinleme yeri diyebiliriz. İstanbul’un Şile ilçesine bağlı olan Ağva, aynı zamanda Karadeniz kıyılarında bulunan şirin mi şirin bir kasabadır. Uzun zamandan beri tatil yapmayı seven insanlar tarafından akına uğrayan Ağva, İstanbul’a yaklaşık 1.5 saatlik mesafededir. TEM otoyolundan özel aracınızla Ağva’ya ulaşabileceğiniz gibi, şehrin semtlerinden kalkan Ağva araçlarına da binerek bu şirin kasabaya kısa sürede ulaşmanız mümkün olacaktır.

İstanbul’da yaşayan insanlarımızın yorucu ve koşuşturmalı bir hayata sahip olduklarını biliyoruz. Sürekli işbaşında olan insanlarımız, uzak yerlerdeki tatil noktalarını düşünemiyor ve vakit bulamıyor. Bu defa da İstanbul’da yaşayan insanlarımızın aklına hemen Ağva ve Ağva Otelleri geliyor.

Karadeniz kıyısında bulunan ve mükemmel güzellikte bir ortama sahip olan Ağva, her insana huzur verecektir. Sinirden ve stresten uzak bir tatil yapmak istiyorsanız, kesinlikle Ağva Otelleri arasından kendinize en uygun olanını seçin ve tatilin tadını çıkarmaya başlayın. Dört mevsim boyunca balayı günleri için de sıkça tercih edilen Ağva’nın neresinde durursanız durun, mükemmel bir manzara daima sizleri karşılıyor olacak. Aynı zamanda temiz havasıyla beraber şehrin gürültülü ve patırtılı ortamından da bir nebze uzaklaşmış olacaksınız.

Son derece romantik ortamlara da ev sahipliği yapan Ağva’ya balayı için de gidebilirsiniz. Ayrıca eşinizi ve hatta çocuklarınızı da yanınıza alarak aracınıza binin ve Ağva ziyareti yapın. 1.5 saatlik özel araç yolculuğu sonunda, fevkalade bir ortam sizleri karşılayacak. Ağva’ya özel aracınızla gitmek istiyorsanız yol güzergahınızı Beykoz, Tem otoyolu ve E-5 karayolu üzerinden de belirleyebilirsiniz. Belirleyeceğiniz güzergahlar arasında pek bir zaman farkı olmayacağı gibi, her seçenekte de rahat bir yolculuk sizleri bekliyor olacak.

Ağva’ya doğru yola çıkmadan önce Ağva Otelleri seçeneklerine göz atabilir, otelin konumuna göre manzarasını hesap edebilir ve kısa sürede tercihinizi yaparak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Artık Ağva’yı ziyaret etmemek ve kısa süreli bir tatil yapmamak için karşınızda hiçbir sebep bulunmuyor.

İletişim: +90 216 721 7137 – www.agvagizemlinehir.com

İletişim:+90 216 721 86 80 – www.agvasahilyildizi.com 

İletişim: 0 (216) 725 77 30 – www.agvatartarugamotel.com

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir