Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Seçimim: Onur Özer

Hayatınızın en özel dakikalarını, ruh eşinizle yollarınızı birleştirdiğiniz bu kutsanmış düğün gününüzü en güzel kurgulanmış karelerle hatıralara dönüştürmeyi ister miydiniz? Düğün fotoğrafçısı  ile müstakbel eşinizle dünya evine giriş anınızı ölümsüzleştirin! Öyle güzel kareler göreceksiniz ki, düğün albümünüze baktığınızda inanamayacak, “bu benim düğünüm müydü” diyeceksiniz.

Doğuyoruz, büyüyoruz, okullar okuyor, çalışmaya başlıyoruz. Zamanın birinde aşık oluyoruz ve hayatımızı o canımız gibi sevdiğimiz kişiyle birleştirmeye ve ömür boyu onun gözlerine bakmaya, onunla göz göze olmaya, hayat yolunda onunla el ele yürümeye karar veriyoruz. Bu belki de bize kendimizi en özel hissettiren gün olan düğün günü için belki de bir yılımızı veriyoruz hazırlanmak, düğünü kurgulamak, davetli listesini ayarlamak, gelinlik ve damatlık seçmek için. Aylarınızı verdiğiniz bu hazırlığın nedeni olan gün gelip çattığında, düğün gününüzde her detay mükemmelken fotoğrafçınızı rastgele seçerek şansınıza bırakmayın. Bu günün en güzel detaylarını ve bembeyaz güzelliğini nişan fotoğrafçısı ile bulduğunuz fotoğrafçınızla ölümsüzleştirin. Tüm detaylarına iyice ve titizce özendiğiniz düğününüzün fotoğrafları da en az düğününüz kadar güzel olsun.

Hayat çok kısa ve yaşadığımız bu özel günler elimizde kalan tek hatıralar bazen. Bundan 10 ya da 20 yıl sonra düğün fotoğraflarınıza baktığınızda “çok yanlış seçim yapmışım” dememek için profesyonel fotoğrafçı ile çalışın. Düğününüz tüm detaylarıyla bir peri masalı gibi karelensin, ölümsüzleşsin ve evinizin en güzel köşesinde dursun.

One comment

  1. Harika bir yazı olmuş emeğinize sağlık bu yolda ilerleyen insanlar için çok faydalı bir yazı, hata yapmamak için mutlaka okunmalı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir