Dudak Dolgunlaşma Kalıcı Nasıl Yapılır?

Her kadının hayalidir dikkat çekici ve dolgun dudaklara sahip olmak. Bunun için bir çok yolu deniyor, kimi zaman başarılı kimi zaman başarısız oluyoruz. Başarılı olan alternatif yollar sonrasında kalıcı bir dolgunluk sağlamak da pek kolay değil. Bizim size yeni bir önerimiz var ve bu yöntem ile dudaklarınızın dolgunluğu kalıcılık sağlayacak. Buna neden olacak olan teknik kesinlikle bir ameliyatla ilgili değil. Size bahsettiğimiz tekniği evde uygulayarak kısa süre içerisinde dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Görünüşünüzü tamamen değiştirecek bu teknik ile dolgun ve dikkat çekici dudaklara sahip olmak hayal değil.

Dudak Büyütme Hareketleri

Hiçbir ameliyat ya da araç gereçe ihtiyaç duymadan sadece ellerinizi kullanarak dudaklarınızda kalıcı dolgunluğa ulaşabilirsiniz. Bu yöntemin işe yaraması ve etkili olması zaman alabilir, bu nedenle sabırlı olmalısınız. Öncelikle yapmanız gereken ilk şey dudaklarınızı öpücük verir gibi bir şekle sokmalısınız. Sonrasında dudaklarınızı üstten ve alttan hafifçe sıkıştırarak öpücük atar gibi büzmelisiniz. Bu hareketi günde en az 10 kez tekrarlamalısınız. Gözle görülür bir etki yaratacak olan bu hareket zamanla kalıcılık kazanacaktır.

Dudak Dolgunlaştırıcı Kapak

Bu teknik de başarılı şansı oldukça yüksek olan bir tekniktir. Öncelikle sahip olmanız gereken şey her yerde kolayca bulabileceğiniz bir aparat. Bu aparat küçükken şişeden su içerken yaptığımız harekete benzer bir hareket imkanı sunuyor. Gerekirse bu aparatı bulamamanız halinde eski günlerdeki gibi bir şişe yardımıyla da yapabilirsiniz. Şişe olmaması halinde çay bardağı yardımı ile de bu hareket gerçekleştirilebilir.

Bu aparatla kalıcı dolgunluk sağlamak mümkün olmasa da kısa vadede kurtarıcı olacaktır. Bu hareketten sonra ruj sürmeniz halinde dudaklarınızdaki değişimi hızla fark edebilirsiniz. Hızlı sonuca ulaşmak için bu hareket hayat kurtarıcı olacaktır.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir