Pratik Ve Kullanışı Namaz Elbisesi Modelleri

Açıkçası çalışan bir kadın olarak namaz kılmak benim için zor geliyordu. Yanlış anlamayın, Allah’ın emrine uymak değil de, kıyafetlerimi değiştirmek benim için büyük problemdi. Bu sorunumu bir türlü çözemediğim için genellikle vakit namazlarımı kaçırıyordum. Geçenlerde gittiğim bir toplantıda bana namaz elbisesi almamın doğru olacağını ifade ettiler. Nedense hiç düşünemediğim bu durum hakkında biraz araştırma yaptım ve gerçekten çok kaliteli namaz elbiselerinin satıldığını fark ettim. İnternet üzerinden sürekli sipariş veren birisi olarak yaptığım araştırma sonucunda İhvan.com.tr adresinde pratik ve kullanışlı namaz elbiseleri bulabildim. Siparişimi hemen verdim ve ürün 2 gün içinde işyerime ulaştı.

Tek Parça Namaz Elbiseleri

Öncelikle siteden sipariş verdiğim namaz elbisesi tek parça. Yani herhangi bir başörtü taşımama gerek kalmıyor. İşyerimde bıraktığım namaz elbisesini vakit geldiği zaman rahatça giyebiliyorum. Yani namaz elbisesi bol ve hafif olduğu için kıyafetlerimi çıkartma zorunluluğum ortadan kalkıyor. Hemen üstüme giyip namaza duruyorum. Açıkçası aldığım üründen son derece memnunum. Bir kere ütü gibi bir derdi yok. Kumaşı hafif ve kaliteli olduğundan dolayı kolay kolay buruşmuyor. Bir de ferah olduğu için terleme gibi sorunlarım mevcut değil. Kısacası kıyafetlerimin üstüne giydiğimde hiç darlanmıyorum. Bundan ötürü İhvan.com.tr üzerinden yaptığım alışverişten memnun kaldığımı ifade edebilirim. Doğrusunu isterseniz bu kaliteyi bulacağımı hiç sanmıyordum. Hem fiyat bakımından hem de ürün kalitesi anlamında site yetkililerinin iyi bir iş çıkardığını ifade edebilirim.

İhvan sitesinden aldığım namaz elbisesinin yanında iki tane de hediye geldi. Yani bir ürün fiyatına tam üç ürün aldığımı söyleyebilirim. Sağ olsunlar hem seccade hem de zikirmatik yolladılar. Son dönemlerde seccade de almak istiyordum yalnız İhvan sitesinin hediyesiyle bu ihtiyacım da son buldu. Yani bu kadar uygun fiyatlara bu üç ürünü aldığıma hala şaşırıyorum. Vücut hatlarımı kapatan, rahatsız etmeyen ve tek parça olan namaz elbisesi ile namazlarımın çok daha iyi geçtiğini belirtebilirim.

Namaz Elbisesi İhvan’dan Alınır

Bu arada İhvan sitesinden aldığım namaz elbisesinin bilek detayını çok güzel bulmadım. Yani lastikli olduğu için beni birazcık rahatsız etti. Yine de her ürün böyle olmadığı için bir şey söyleyemiyorum. Genel anlamda aldığım üründen memnunum diyebilirim. Zaten sitedeki canlı destek hattı da gayet yardımsever. Ürünü satın almadan önce birkaç tereddüdüm vardı.  Sağ olsunlar hiç ikilemeden yanıtladılar. Bir de sipariş ile alakalı çok ilgilendikleri için hizmeti beğendiğimi söylemeliyim. Fazla uzatmayım sevgili dostlar, artık çalıştığım yerde namazımı pratik ve kullanışlı namaz elbisesi ile kılabiliyorum. Size de tavsiye ederim. Sağlıcakla. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için https://www.ihvan.com.tr/namaz-elbisesi  bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir